www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Zaměřte se na bezdrátové ovládání

Eaton GO WIRELESS nabízí jednoduché a spolehlivé bezdrátové řešení elektroinstalace.

Montáž je mnohem snadnější a rychlejší oproti klasické instalaci bez zbytečného sekání stěn, pokládání trubek a kabelů. Změny dispozice vypínačů, které dříve trvaly hodiny, lze nyní provést během

několika minut. Sety Eaton GO WIRELESS jsou navrženy pro nejčastější případy použití. Stmívat a ovládat osvětlení, žaluzie, ventilaci nebo elektrické podlahové topení teď můžete rychle a snadno. Nejlepší na tom je, že každý produkt Eaton GO WIRELESS lze kdykoliv rozšířit o další funkce nebo místo ovládání. Na práci, kterou nyní dokončíte, můžete kdykoli později pohodlně navázat.

• RF Spínací set CPAD-00/212 (193727) (Wireless Switch All) – Rychlá a snadná instalace vypínače pro ovládání osvětlení nebo spotřebičů tam, kde potřebujete vypínač pro ovládání osvětlení nebo spotřebičů. Ideální pro zlepšení ovládání, pokud jsou stávající vypínače nevhodně umístěny. Dodává se s jedním spínacím aktorem a bezdrátovým tlačítkem.

• RF Spínací set rekonstrukce CPAD-00/215 (193730) (Wireless Second Switch) – Pokud chcete odkudkoli ve svém domě ovládat osvětlení nebo spotřebič pomocí více než jednoho stávajícího vypínače. Aktor namontujte za klasický vypínač a bezdrátové tlačítko umístěte snadno na libovolné místo, kde ho potřebujete. Easy Second Switch zajišťuje bezproblémový provoz osvětlení nebo zařízení ze dvou ovládacích míst.

• RF Stmívací set CPAD-00/213 (193728) (Wireless Dim All) – Bezdrátový stmívač plynule stmívá všechny stmívatelné LED žárovky. Set Easy Dim All je nainstalovaný za několik minut a umožňuje ovládání stmívání odkudkoli. Je flexibilnější než tradiční stmívače, obsahuje jeden stmívací aktor a bezdrátový vypínač.

• RF Roletový set CPAD-00/214 (193729) (Wireless Shading) – Zlepší vaše pohodlí pomocí bezdrátových tlačítek, které ovládají elektrické rolety, žaluzie,stínění nebo závěsy. Rychle jej nainstalujete na jakýkoli povrch. Set je dodáván s jedním roletovým aktorem a bezdrátovým tlačítkem.

• RF Ventilační set CPAD-00/216 (193731) (Wireless Ventilation) – Instalujte bezdrátové tlačítko také pro ovládání rychlosti ventilační jednotky. Snadná montáž na jakýkoli povrch v domácnosti. Set obsahuje roletový aktor a bezdrátové tlačítko.

• RF set vytápění CPAD-00/217 (193732) (Wireless Heating) -  Ovládejte elektrické podlahové topení, el. konvektory nebo infra panely do 2300 W. Set obsahuje aktor s PWM regulací, která zajišťuje přesné řízení různých elektrických tepelných zdrojů a bezdrátový dotykový termostat s měřením okolní teploty, teploty podlahy, vlhkosti a intenzity osvětlení.

 

Diskuse k obsahu
Příspěvků (2)  |  Uživatelů (2)  |  Poslední ( 7. srpen 2019, 14:59:26)

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.

Jaromír Bača | Pátek 5. duben 2019, 10:50:04
V textu na stránce nelze najít princip bezdrátového ovládání. Je to přes wifi nebo jaký?
Lukáš Sieger | Středa 7. srpen 2019, 14:59:26
Dobrý den,Eaton využívá v bezdrátovém systému xComfort frekvenci 868 MHz. Nejedná se o Wi-Fi pásmo, to by celé řešení nemělo tak skvělé vlastnosti. Pro více info jsem Vám k dispozici či studujte na http://drbi.sieger.cz/sady-eaton-go-wireless/S pozdravemLukáš Siegersystémový partner xComfort
Vývoj a správa prezentace NAUSUS