www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

xComfort na Mezinárodním stavebním veletrhu Brno

Společnost Eaton Elektrotechnika představí společně s partnerem ARI Brno na letošním Mezinárodním stavebním veletrhu chytrou elektroinstalaci xComfort, která by neměla chybět v moderním pojetí domu či bytu. Prezentace je zaměřena na novinky v ovládání prostřednictvím Smart Manageru.

Rádi bychom Vás a Vaše zákazníky na Mezinárodní stavební veletrh pozvali. Koná se tento týden, a to ve dnech 23.- 26.4.2014 v Brně.  

Kde nás nejdete?   Pavilon P, stánek číslo 25 A
Výstava je od 10-18 hod. a to od středy 23.4 do soboty 26.4.


   
Co vystavujeme?

  • Přímo z Vašeho smartphonu nebo tabletu si můžete vyzkoušet ovládání chytré elektroinstalace na prezentační stěně domu. 
  • Ukážeme Vám také možnost ovládat vše ze SMART TV!  Pokud budete chtít, aplikaci Vám rádi nainstalujeme do Vašeho telefonu.
  • Představíme nové funkcionality Smart Manageru (verze 1.1.8), zejména integraci IP kamer s protokolem ONVIF, uživatelské změny v zobrazení místností, změna pořadí funkcí a další užitečné funkce.
  • Premiéru zde bude mít nová technologie RF spínacích aktorů, která zlevňuje použití RF systému v běžných aplikacích. Spínací aktory 10 a 16A s hybridním spínáním v „nule“ budou už v krátké době vybaveny binárním vstupem pro ovládání klasickým spínačem (tlačítko nebo vypínač) a měřením spotřeby energie!
  • První krok k chytrému bydlení jsou naše výhodné balíčky se SMART MANAGEREM pro nejběžnější instalace.
  • Unikátní RF tlačítko Nissot xComfort zabudované do kliky dveří! Tato technologie umožňuje ovládání aktorů Eaton.
  • Niko Home Control – nový moderní sběrnicový systém NIKO.
  • IP kamery a zabezpečovací systémy – nabídka společnosti ARI.

 
EATONpartnerem konference Inteligentní budovy 2014!
Účastníme se tradiční konference Inteligentní budovy dne 23. dubna, kterou pořádá redakce Sdělovací technika.

Naše přednáška: 12:00 - 12.30 hod. 23.4, Pavilon A3, sál Morava,
Bezdrátová elektroinstalace xComfort pro chytré domy se neobejde bez Smart Manageru, Jaromír Pávek, produktový manažer xComfort
 
Anotace přednášky
Nová řídicí jednotka pro chytré domy, které říkáme „Smart Manager“ se nyní instaluje prakticky do každého domu, vybaveného bezdrátovou elektroinstalací xComfort. S její pomocí  lze ovládat „cokoli“ si přejete, potřebujete k tomu jen chytrý telefon, tablet, PC nebo Smart TV. V domě anebo i vzdáleně mimo dům lze ovládat osvětlení a spotřebiče, kontrolovat jejich stav, otevřít garážová vrata nebo příjezdovou bránu, vytáhnout rolety či žaluzie, pro jednotlivé místnosti nastavit požadované teploty a časy vytápění/chlazení, IP kamerou sledovat dění v domě, monitorovat spotřebu energií a využít řadu dalších bezpečnostních a komfortních funkcí. 

Fotogalerie
Soubory ke stažení
competitions-category-ids.xls | 5 KB 9. červen 2014
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS