www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Vzduchové jističe IZMX - nyní se servisem v ČR

Podpora EATON pro velké proudy do 5000A
Společnost Eaton se snaží neustále zlepšovat a zkvalitňovat své služby ve všech oblastech, kde působí. Pro vzduchové jističe IZMX má Eaton v České Republice ideální podmínky, neboť jak již jistě víte, výroba těchto jističů probíhá ve výrobním závodě v Suchdolu nad Lužnicí na jihu Čech.

Vzduchové jističe IZMX
Řada vzduchových jističů IZMX je dostupná ve dvou základních velikostech - IZMX16 a IZMX40. Pro obě velikosti je k dispozici široká nabídka příslušenství, které je ve většině případů společné, což je v řadě případů výhodné. Jističe s označením IZMX16 jsou dostupné až do velikosti jmenovitého proudu 1600A, typy IZMX40 lze využít pro aplikace se jmenovitým proudem 800A (nadproudová spoušť lze nastavit již od 400A) až 4000A. Podle typu aplikace lze dodat elektronické spouště v provedení pro ochranu obvodů (typ A), selektivní spoušť (typ V), univerzální spoušť (typ U), a jako nejvyspělejší typ ochrany je pak univerzální spoušť vybavena měřicími funkcemi (typ P), která je vybavena barevným LCD displejem. Dále je k dispozici komunikace přes průmyslové sběrnice PROFIBUS-DP, Modbus RTU, nebo Ethernet.

Jističe IZMX jsou ideální volbou pro montáž do rozváděčových skříní xVTL, které splňují standard ČSN EN 62 208, ed.2 a „typově“ zkoušených rozváděčů xEnergy main (až do 5000A), které jsou již od výrobce nazkoušeny dle nového souboru norem ČSN EN 61 439 a výrobci rozváděče tak odpadá povinnost realizovat ověření návrhu, pro které jsou nutné např. náročné zkratové zkoušky, neboť toto ověření návrhu jsme již provedli za Vás. Při použití systému xEnergy main je nutné dodržovat výrobcem stanovené a nazkoušené konfigurace a sestavy a při návrhu je nutná součinnost s námi jako výrobcem.

Podpora
Pro podporu návrhu a projektování EATON vyvíjí nové a vylepšuje stávající nástroje, aktuální špičkou je program E-Config připravený na nejmodernější SW platformě, který je určen především pro přípravu cenových nabídek s možností konfigurace různých přístrojů. Pomocí tohoto konfigurátoru si velmi snadno připravíte specifikaci rozváděče kombinací rozváděčové skříně xVTL (dostupné jsou i další rozváděčové skříně) a vhodných přístrojů včetně vzduchových jističů IZMX. Program Vám umožní i osazení přístrojů do rozváděče a výsledkem je nejen kompletní specifikace dílů, které jsou potřeba pro úspěšné sestavení rozváděče, ale i výkresová dokumentace osazení přístrojů. Pokud před realizací potřebujete i posouzení projektu z hlediska selektivity, zhodnotit vypínací proudy atd. je možné s výhodou využít program Pavouk, který tuto úlohu hravě zastane. Více informací o dostupném software naleznete na internetu na www.eatonelektrotechnika.cz/software.

Servis
Při použití elektro komponentů jako jsou např. vzduchové jističe, jejichž spolehlivost a bezchybný provoz je kritický pro napájení velkých objektů, obchodních center, výrobních hal atd. je důležitá dostupnost servisních služeb. Eaton ve svém portfoliu servisních služeb nabízí i kompletní servisní služby na jističe IZMX. Servisní služby zahrnují jak předprodejní servis, jako např. výpočet vhodného nastavení spouští včetně nastavení těchto spouští, tak především poprodejní servis, který může zahrnovat např. dodatečnou montáž příslušenství, jako jsou vypínací a podpěťové cívky, motorový pohon a další. V případě havárie jsou naši technici schopni operativně zasáhnout na místě instalace a navrhnout odpovídající kroky vedoucí k rychlému zprovoznění jističe. V případě totální havárie jističe je využíván servisní sklad, kde jsou dostupné běžné prvky, případně se jistič vyrobí na zakázku v našem výrobním závodě v Suchdolu nad Lužnicí v jižních Čechách v extrémně krátkém čase. Pro velmi kritické provozy kde jde, jak se říká „o minuty“ nabízíme součinnost při návrhu vhodného řešení a možnost předem dohodnout podmínky poskytovaných služeb, kde lze smluvit individuální podmínky a termíny pro odstranění závady, včetně realizace preventivních prohlídek atd.

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS