www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Vzduchové jističe IZMX – nyní se servisem v ČR

Společnost Eaton neustále odpovídá na požadavky trhu a je si současně vědoma aktuálních potřeb zákazníků. Součástí je i nové servisní zázemí pro vzduchové jističe IZMX.

Řada vzduchových jističů IZMX je nabízena ve dvou základních velikostech - IZMX16 a IZMX40. Pro obě řady je k dispozici široká nabídka příslušenství, přičemž některé příslušenství je možné použít v obou velikostech. Řada IZMX16 je nabízena s jmenovitými proudy do 1600 A, řada IZMX40 pak s jmenovitými proudy do 4000 A. Jističe IZMX lze vybavit čtyřmi typy spouští. Od nejzákladnější spouště pro ochranu vedení (typ A), přes pokročilé selektivní spouště (typ V) a univerzální spouště (typ U), až po spoušť s měřicími funkcemi vybavenou interní pamětí a barevným plně grafickým LCD displejem (typ P). Jističe IZMX navíc podporují komunikaci přes průmyslové sběrnice PROFIBUS-DP, Modbus RTU, nebo Ethernet.

Unikátní koncepce jističů IZMX16 umožňuje současnou montáž dvou jističů ve výsuvném provedení vedle sebe v rozváděčovém poli šířky 600 mm. Jističe IZMX16 lze montovat jak standardním způsobem na vodorovnou montážní desku, tak se dají upevnit i na svislý montážní panel. Kompaktní koncepce jističů IZMX40 nabízí širokou volbu jmenovitého proudu při zachování rozměrů. To usnadňuje návrh a montáž jednotlivých vzduchových jističů do jednotlivých polí rozváděče.

Jističe IZMX mohou být použity ve čtyřech hlavních oblastech použití v závislosti na typu zařízení, které mají být chráněny. Jsou to ochrana systému, ochrana motoru, ochrana generátoru a ochrana transformátoru. Tyto klíčové aplikace vytvářejí rozdílné požadavky na vzduchové jističe. Proto jsou vzduchové jističe IZMX nabízeny s různou vypínací schopností, se čtyřmi různými spouštěmi.

Servisní služby

Servisní služby na vzduchové jističe IZMX, jak už bylo nastíněno v úvodu, jsou nově součástí nabízených produktů a služeb společnosti Eaton. Mezi tyto servisní služby patří mimo jiné kompletní úprava jističů od přidání či výměny příslušenství, jako jsou různé druhy spouští, motorové pohony či pomocné kontakty. Servisní služby také zahrnují parametrizaci a výpočet selektivity konkrétní aplikace. Jelikož společnost Eaton navíc disponuje lokálním servisním skladem, je požadovaný servisní zásah proveden ve velice krátkém čase s velice efektivním řešením, minimální dobou odstávky a rychlým znovu zprovozněním aplikace pro spokojenost zákazníka.

Obr. Výrobní závod Suchdol nad Lužnicí

 

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS