www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Výhody registrace

Výhody registrace

Pokud chcete být konkurenceschopný a chcete mít náskok před ostatními, přijďte k nám! Jako člen klubu budete mít výsadní a přímý přístup k informacím o produktových novinkách značky Moeller/Eaton a nových technologiích. Neváhejte a registrujte se ještě dnes. Náš klub nabízí bezplatné školení na profesionální úrovni, stejně jako informace o různých pořádaných akcích. Navíc nabízíme tipy kde a jak výhodně nakoupit.

Zvýšení kvalifikace

Jako člen klubu budete mít možnost se bezplatně účastnit odborných školení o nových produktech a jejich instalaci. Během školení máte příležitost se seznámit s novými trendy na trhu elektrotechniky. Během našich setkání se dozvíte například informace o aplikaci proudových chráničů, systémech pro řízení a spínání vysokého napětí, bezpečnostních strojních zařízeních a domovní elektroinstalaci. Všechna školení jsou prováděna odborníky ve svém oboru, což Vám dává jedinečnou šanci diskutovat s nimi o tématech, která vás skutečně zajímají.

Produktové materiály

Pošleme Vám aktuální produktové novinky uváděné na náš trh. Kromě toho k nim můžete získat dodatečné technické materiály a informace.

Neváhejte a registrujte se zde

Vývoj a správa prezentace NAUSUS