S aplikací BreakerVisu nabízí Eaton řešení efektivní úspory energie pro moderní systémy distribuce energie. Místo použití nákladných zobrazovacích jednotek ke každému jistícímu přístroji jsou veškeré řídicí a měřená data zobrazena na centrálním 7“ dotykovém displeji. Stačí pouze stáhnout již vytvořenou aplikaci BreakerVisu s uživatelským přístupem a jednoduše nainstalovat do dotykového panelu XV-102-D6-70TWR-10-PLC. Navigace v menu aplikace je přímočará a jasně strukturovaná.
V horní části obrazovky se nachází hlavní lišta, která umožňuje volit individuální položky dělené dle způsobu komunikace s jisticím přístrojem (Modbus nebo SmartWire-DT). Po zvolení dané komunikace se zobrazí seznam připojených přístrojů. Stručný náhled u každého zařízení nabízí informace o typu jističe jeho stavu a protékajících proudech jednotlivými fázemi. V případě volby jednoho ze zobrazených jističů následuje obrazovka s více informacemi k danému přístroji. Jednoduše lze provézt také logování dat do souboru CSV, který bude generován po stisku odpovídajícího tlačítka v menu zvoleného přístroje. Tento soubor lze poté odeslat např. pomocí Ethernetu a následně upravovat v jakémkoli tabulkovém editoru (např. Excel).
Topologie systému umožňuje variabilní a multifunkční strukturu. Přes podporované komunikační interface Modbus RTU a SmartWire-DT lze připojit až 48 jističů. Pomocí SmartWire-DT je možné adresovat až 16 výkonových jističů NZM velikostí 2, 3 a 4. Přes komunikační interface RS-485 s protokolem Modbus RTU jsou podporovány vzduchové jističe IZMX16, IZMX40 a IZM26. Dále lze pomocí Modbus vyčítat data z měřicích modulů NZM-XMC pro jističe NZM2 a NZM3. Aplikace BreakerVisu dokáže na základě typu jističe, jmenovitého napětí a kategorii užití zanalyzovat a vypočítat mechanické a elektrické servisní intervaly, což vede ke zjednodušení plánování servisních úkonu a předcházení poruch.
Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!
Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek
Jističe, chrániče a oblouková ochrana ochrání vaši elektroinstalaci a rouška ochrání vás. Nakupte ...
Zúčastněte se a zjistěte, jak ušetřit za energie nebo jak řídit svou domácnost pohodlně přímo z po ...
Praha, 3. listopadu, 2020: Společnost Eaton, zabývající se řízením energie, ohlásila významné inve ...
Společnost Eaton rozšiřuje svou řadu PowerXL o kompaktní měnič DM1, který pokrývá rozsah výkonu do ...
Společnost Eaton v nedávné době uvedla na trh nové vícebarevné LED signálky z řady ovlád ...
9. 3. 2021 ve 13:00, Jaromír Pávek - Chytré řešení pro spínání, stmívání, topení a rolety s ovládáním ze Smar ...
16. 3. 2021 ve 13:00, Jan Marek - Základy k proudovým chráničům Ať už jste student na distanční výuce, nebo e ...
23. 3. 2021 ve 13:00, Jan Marek - Proudové chrániče podrobněji Kde použít jaký chránič? Pokud je výběr správn ...
30. 3. 2021 ve 13:00, Jan Marek - Základy k instalačním jističům Pokud víte o elektrice víc než to, že se otá ...
6. 4. 2021 ve 13:00, Jan Marek - Základy k obloukovým ochranám (AFDD) Ti z vás, kteří vědí, že zkratka AFDD n ...