www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Vizualizace a kontrola systému distribuce energie - BreakerVisu

S aplikací BreakerVisu nabízí Eaton řešení efektivní úspory energie pro moderní systémy distribuce energie. Místo použití nákladných zobrazovacích jednotek ke každému jistícímu přístroji jsou veškeré řídicí a měřená data zobrazena na centrálním 7“ dotykovém displeji. Stačí pouze stáhnout již vytvořenou aplikaci BreakerVisu s uživatelským přístupem a jednoduše nainstalovat do dotykového panelu XV-102-D6-70TWR-10-PLC. Navigace v menu aplikace je přímočará a jasně strukturovaná.

V horní části obrazovky se nachází hlavní lišta, která umožňuje volit individuální položky dělené dle způsobu komunikace s jisticím přístrojem (Modbus nebo SmartWire-DT). Po zvolení dané komunikace se zobrazí seznam připojených přístrojů. Stručný náhled u každého zařízení nabízí informace o typu jističe jeho stavu a protékajících proudech jednotlivými fázemi. V případě volby jednoho ze zobrazených jističů následuje obrazovka s více informacemi k danému přístroji. Jednoduše lze provézt také logování dat do souboru CSV, který bude generován po stisku odpovídajícího tlačítka v menu zvoleného přístroje. Tento soubor lze poté odeslat např. pomocí Ethernetu a následně upravovat v jakémkoli tabulkovém editoru (např. Excel).

Topologie systému umožňuje variabilní a multifunkční strukturu. Přes podporované komunikační interface Modbus RTU a SmartWire-DT lze připojit až 48 jističů. Pomocí SmartWire-DT je možné adresovat až 16 výkonových jističů NZM velikostí 2, 3 a 4. Přes komunikační interface RS-485 s protokolem Modbus RTU jsou podporovány vzduchové jističe IZMX16, IZMX40 a IZM26. Dále lze pomocí Modbus vyčítat data z měřicích modulů NZM-XMC pro jističe NZM2 a NZM3. Aplikace BreakerVisu dokáže na základě typu jističe, jmenovitého napětí a kategorii užití zanalyzovat a vypočítat mechanické a elektrické servisní intervaly, což vede ke zjednodušení plánování servisních úkonu a předcházení poruch.

 

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS