www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Ušetřete svůj čas při montáži elektroměrových rozváděčů!

Stavebnicový rozváděčový systém xEnergy Basic (ProfiPlus), který má společnost Eaton v nabídce již více než 20 let, umožňuje sestavit téměř jakýkoliv rozváděč do 630 A. Velmi častou aplikací jsou elektroměrové rozváděče, jejichž vnitřní přístrojové lišty a montážní prvky jsou tvořeny DIN lištami, elektroměrovými vanami a krycími deskami. Ačkoli je montáž těchto prvků v systému xEnergy Basic poměrně snadná a rychlá, přesto vyžaduje určitý čas a zkušenosti. Abychom našim zákazníkům ještě více zjednodušili jejich práci, nabízíme nyní možnost objednat si předem smontované sestavy pro elektroměrové rozváděče. Tyto sestavy se skládají z univerzální bočnice MSW a předem dané konfigurace elektroměrových van, DIN lišt a krycích desek. Celou sestavu, kterou zákazník obdrží smontovanou, je pak možné jednoduše vložit do jakékoliv rozváděčové skříně xEnergy Basic, ať už se jedná o variantu pod omítku, na omítku, či samostatně stojící, včetně provedení s požární odolností.

Předem smontované elektroměrové sestavy Eaton vyhovují svou konstrukcí připojovacím podmínkám všech distribučních společností na území ČR (PRE, ČEZ i EG.D) a jejich plombování je velice snadné a možné bez nutnosti objednání speciálních dílů.

Kromě zmíněných elektroměrových sestav má firma Eaton v nabídce i předem smontované sestavy pro instalační rozváděče osazené DIN lištami a krycími deskami. V případě, že dané aplikaci nevyhovuje žádná z předem smontovaných sestav, díky flexibilitě systému xEnergy Basic je možné si rozváděč poskládat přesně tak, jak potřebujete. S návrhem a konfigurací skříně Vám pomůže program E-Config, který si můžete zdarma stáhnout na stránkách Eaton.

Pokud si přejete zjistit více informací o systému xEnergy Basic či pomoci s návrhem rozváděče, neváhejte se obrátit na naši technickou podporu či zhlédněte naše výuková videa.

Technická podpora CZ

+ 420 267 990 440

podporaCZ@eaton.com

Technická podpora SK

+421 248 204 320

podpora SK@eaton.com

Naučte se konfigurovat a instalovat
rozváděčový systém xEnergy Basic

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS