www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

UPS Eaton 93PS

Společnost Eaton uvedla na trh zdroj nepřerušeného/záložního napájení, poskytující správcům klíčových IT aplikací nepřekonatelnou odolnost a cenově dostupnou záruku nepřetržitého chodu podnikových operací.

UPS je ideálním řešením pro aplikace v průmyslu, v dopravě, v obchodních řetězcích, ve zdravotnictví a ve veřejném sektoru. Nový zdroj UPS Eaton 93PS využívá špičkovou technologii vyplňující mezeru mezi infrastrukturou elektrického napájecího rozvodu a infrastrukturou IT pro zajištění maximální pohotovost a dostupnost. Energetická účinnost systému 93PS dosahuje až 99%, což jej řadí mezi UPS s nejvyšší účinností v dané třídě. Tento UPS rovněž nabízí nejnižší celkové vlastnické náklady (TCO).

Vyloučení výpadku je u klíčových aplikací prioritou. Tlak na maximální energetickou účinnost a respekt k životnímu prostředí však znamená, že minimalizace provozních a investičních nákladů je rovněž kritická. UPS Eaton 93PS pracuje, jednoduše řečeno, s nejvyšší energetickou účinností ve své třídě a nabízí nejnižší celkové vlastnické náklady (TCO). Přitom zaručuje, že napájení potřebné pro aplikaci je dostupné za všech okolností.

Klíčovou technologickou funkcí nového UPS 93PS je Eaton Energy Saver System (ESS). Zařízení UPS vybavené touto funkcí nejen že, jako dosud, poskytuje bezpečné a spolehlivé napájení hlavním datovým centrům po celém světě, ale umožňuje, aby UPS fungoval s 99% energetickou účinností tak, že odstaví své výkonové moduly, není-li nutná úprava napájecího napětí. Systém UPS je však stále připraven okamžitě přejít zpět do režimu dvojité konverze za méně než 2ms. Režim úspory energie (ESS) též zvyšuje spolehlivost systému tím, že snižuje zatížení elektrických součástek, prodlužuje životnost UPS a pomáhá IT odborníkům snížit celkové vlastnické náklady (TCO).

Pro zajištění vysoké energetické účinnosti i při nízkých úrovních zatížení, používá UPS 93PS mechanizmus Variable Module Management System (VMMS), který optimalizuje počet běžících výkonových modulů podle úrovně výstupního zatížení celého sytému UPS. 93PS též nabízí dnes na trhu špičkovou energetickou účinnost, která v režimu dvojité konverze přesahuje 96%.

Konstrukční řešení 93PS je navrženo s ohledem na vysokou míru škálovatelnosti (modularity). Modularita zaručuje výměnu i rozšiřitelnost za chodu. Výměna i upgrade trvá obvykle dobu kratší než 10 minut. Implementace patentované funkce paralelního řazení Eaton HotSync®, fungující bez dodatečné kabeláže, umožňuje paralelní propojení až 4 jednotek UPS. Začleněním dodatečných jednotek podle potřeby mohou IT odborníci optimalizovat investiční náklady a při tom stále rychle reagovat na požadavky na zvýšení požadovaného výkonu. UPS 93PS lze navíc modulárně rozšiřovat bez zvětšování půdorysu, čímž se uspoří cenná podlahová plocha.

Zajištění bezpečnosti jakékoli elektrické instalace je povinností, a to nejen z důvodu vyhovění lokálním předpisům ale i z důvodu ochrany zaměstnanců. Je to nutné i pro dosažení maximální pohotovosti a provozuschopnosti. Konstrukční návrh 93PS zjednodušuje a usnadňuje dosažení souladu s místními normami pro elektrické instalace a zajišťuje optimální bezpečnost práce jak pro provozovatele, tak pro správu objektu.

Nová UPS 93PS je k dispozici v malých i velkých stojanech a ve výkonovém provedení 8‑40kW. Další informace naleznete na www.eaton.eu/93PS.

 

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS