www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Společnost Eaton obdržela ocenění TOP PRODUKT a TOP QUALITY

Společnost Eaton se v hodnocení kvality jističů a rozváděčových systému umístila na čelním místě a obdržela ocenění TOP PRODUKT a TOP QUALITY. 

Jističe a rozváděčové systémy Eaton byly v projektu Kvalitní stavební materiály českými elektrikáři a profesionály z řad elektroinstalačních firem ohodnoceny nadprůměrně dobře. Do projektu byli zapojeni výrobci a profesionálové ze stavebních realizačních firem a hodnotili kvalitu na základě svých dlouholetých zkušeností. Již po druhé za sebou se na čelním místě v této anketě umístily výrobky společnosti Eaton. Dle hodnotitelů se nejvíce používanou značkou jističů a rozváděčových systémů stala právě značka Eaton (používalo ji 54 % elektrikářů a profesionálů). 

Nejpoužívanější rozvodnicí ze sortimentu společnosti Eaton je typ KLV. Tyto rozvodnice jsou určeny jak pro bytové, tak  pro domovní instalace, a jsou oblíbené především pro svůj povedený design, kvalitu provedení a jednoduchost použití. Nové multimediální provedení určené pro montáž elektronických zařízení jako jsou modemy, zesilovače, domovní řídicí systémy apod. rozšiřuje další možnosti využití řady rozvodnic KLV. Dalším velmi oblíbeným přístrojem je jistič PL7, který si i přes neustálý vývoj a vylepšování zachoval základní rozměrové rysy, a je tedy zpětně kompatibilní s jističi instalovanými před více než 10 lety. I přes veškeré inovace si jistič PL7 zachoval barevnou páčku pro snadné rozlišení jmenovitého proudu, snadné propojování lištami je samozřejmostí. Inovované provedení jističe PL7 uvedené na trh v srpnu 2017 bylo připraveno ve spolupráci s distribučními společnostmi, aby splňovalo jejich nejnáročnější požadavky.

Jak vyhodnotili profesionálové kvalitu jističů a rozváděčových systémů na základě osobní zkušenosti z minulého roku? Nejvíce profesionálů uvedlo jako nejlepší značku jističů a rozváděčových systémů Eaton - získali 9 bodů z možných 10. Potvrdilo se, že společnost Eaton patří dlouhodobě k tradičním výrobcům jističů jak pro domovní, tak pro průmyslové aplikace. 

Detailnější informace o hodnocení kvality jističů a rozváděčových systémů se dozvíte na: http://kvalitnistavebnimaterialy.cz/vysledky-jistice-a-rozvadecove-systemy

Veškeré výstupy byly zpracovány nezávislou výzkumnou agenturou Atmosphere, člen Simar.

Obr. 1 Používanost - jističe a rozváděčové systémy

Obr. 2 Ocenění Top Produkt Top Qualita

Obr. 3 Výrobky EATON v praxi

 

 

 

Převzato z oficiálního webu společnosti EATON. Přejít na originální člíánek

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS