www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Společnost Eaton doplnila do sortimentu nové základny pro signalizační sloupky SL4 a SL7

Signalizační sloupky SL4 (s průměrem 40 mm) a SL7 (s průměrem 70 mm) disponují pokročilou funkčností, nápadným vzhledem a moderním designem. Obě řady nabízejí výjimečnou viditelnost, což umožňuje provozovatelům zařízení rychleji identifikovat systémové stavy.

Jedná se o logický modulární systém, skládající se ze základny a světelných či akustických modulů. Pro lepší monitoring je možné individuálně kombinovat až pět modulů na jedné základně. Už stávající nabídka poskytovala široký výběr základních modulů od standardního provedení s podstavcem a trubkou ve velikostech 100, 250 a 400 mm až po základnu pro vertikální dvoustrannou montáž nebo systém rychlé montáže a zapojení pomocí násuvného modulu. Na přání zákazníků jsou nově k dispozici také následující varianty:

Základní modul s podstavcem a trubkou o délce 800 mm

V aplikacích, kde je nutné zajistit spolehlivou světelnou signalizaci i ve větších vzdálenostech je výhodným řešením vysunutí signalizačního modulu do vyšší úrovně, která bude viditelná z různých míst v daném provozu. Základny SL7-CB-800 a SL4-CB-800 disponují výškou 800 mm a poskytují tak ideální způsob signalizace v těchto případech. Ekvivalentním provedením jsou také základny SL...-CB-T-800 nebo SL...-FMS-800, které nabízí uchycení maticí M20 případně systém rychlého uchycení.

Univerzální základní modul

Existují také požadavky na atypické výšky jednotlivých základen. V tomto případě je ideálně vhodné využít modulů SL7-CB-TM nebo SL4-CB-TM, které umožňují instalaci vlastní trubky s požadovanou délkou podstavce. Základním požadavkem na tento způsob instalace je průměr trubky 25 mm s tloušťkou stěny 2 - 3,4 mm.

Magnetický základní modul

Zajímavým řešením jednoduché montáže signalizačních sloupků na kovové podlahy, jako jsou například rozváděčové skříně, je pomocí magnetické základny. Modul SL7/4-MMS je univerzální pro použití s řadami SL4 a SL7. Spodní magnetická pogumovaná část slouží pro pevné přichycení základny ke kovovým materiálům a nabízí tak rychlý způsob připojení a jednoduchou změnu umístění. Odpadá tak vrtání otvorů do konstrukcí rozváděčů nebo operátorských a strojních krytů. Pro instalaci toho modulu lze využít standardních základen s podstavcem a trubkou v různých délkách.

Díky doplnění sortimentu o další základny jsou aktuálně řady SL4 a SL7 jedněmi z nejuniverzálnějších systémů signalizačních sloupků na trhu.

 

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS