www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Soutež - Centrum Preferenci

Praha, 2.7.2018 – Společnost Eaton Elektrotechnika uspořádala pro široký okruh svých partnerů a zákazníků soutěž s názvem „Centrum Preferencí“.

Tato motivační soutěž, která probíhala od dubna do poloviny května tohoto roku, byla součástí příprav společnosti na implementaci pravidel GDPR a aktualizaci databáze příjemců firemních sdělení. Přidanou hodnotou pro všechny, kteří projevili zájem o zasílání zpráv, pozvánek a novinek od společnosti Eaton byla možnost vybrat si tématické okruhy, kterých se má daná komunikace týkat. Tuto volbu umožňuje Centrum Preferencí společnosti Eaton, kde si každý zájemce po vytvoření a aktivaci svého profilu může spravovat nejen své osobní údaje, ale libovolně měnit i své preferované oblasti zájmu.

V soutěži s mottem „Vychutnejte si svou kávu, zatímco Eaton připraví to, co Vás zajímá“ se hrálo o prémiové kávovary značky De´Longhi a mlýnky na kávu od společnosti Bosch.

Velmi nás potěšila hojná účast v soutěži a pozitivní reakce na samotné Centrum Preferencí, které je i nadále k dispozici jak pro již registrované, tak pro nové zájemce. Gratulujeme všem vylosovaným výhercům a doufáme, že Centrum Preferencí bude vítanou službou pro všechny, kdo chtějí mít informační náskok.       

 

 

Převzato z oficiálního webu společnosti EATON. Přejít na originální člíánek

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS