www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Kalendář akcí / Školení - Eaton Akademie

Kalendář akcí Vám přináší tipy na prodejní akce, konference, školení, roadshow a další. Jednotlivé akce lze snadno filtrovat podle charakteru. Pokud plánujete akci, která by neměla v našem kalendáři akcí chybět, kontaktujte nás přes odkaz Chci přidat akci do kalendáře.

Chci přidat akci do kalendáře

Akce se nezobrazí ihned po jejím vložení. Nejprve bude zkontrolována administrátorem, který po kontrole všech údajů akci zveřejní nejpozději do dvou pracovních dnů na webu.

Povinností zadavatele je vyplnit všechny požadované "povinné" údaje. Provozovatel má právo akci nezveřejnit bez udání důvodů a na zveřejnění akce nevzniká zadavateli žádný právní nárok. 

ZOBRAZUJI PLATNÉ AKCE   |    zobrazit archiv
img

Dvoudenní školení - Požární bezpečnost v elektrotechnice - Kutná Hora

Koordinace činností ve výstavbě: hasičský specialista - projekce elektro - elektromontáže Školení, které uceleně řeší problematiku požární bezpečnosti v elektrotechnice pro zpracovatele PBŘ, projekta ...

img

Proudové chrániče pro světla - nová ČSN 33 2000-4-41 ed. a její důsledky na návrh rozvodů - Liberec

Proudové chrániče pro světla... nová ČSN 33 2000-4-41 ed. a její důsledky na návrh rozvodů Nová povinnost instalace proudových chráničů v obvodech pro osvětlení - důležité změny a požadavky dle novýc ...

Záznamů celkem: 2, strana 1 / 1
Vývoj a správa prezentace NAUSUS