www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Kalendář akcí / Školení - Eaton Akademie

Kalendář akcí Vám přináší tipy na prodejní akce, konference, školení, roadshow a další. Jednotlivé akce lze snadno filtrovat podle charakteru. Pokud plánujete akci, která by neměla v našem kalendáři akcí chybět, kontaktujte nás přes odkaz Chci přidat akci do kalendáře.

Chci přidat akci do kalendáře

Akce se nezobrazí ihned po jejím vložení. Nejprve bude zkontrolována administrátorem, který po kontrole všech údajů akci zveřejní nejpozději do dvou pracovních dnů na webu.

Povinností zadavatele je vyplnit všechny požadované "povinné" údaje. Provozovatel má právo akci nezveřejnit bez udání důvodů a na zveřejnění akce nevzniká zadavateli žádný právní nárok. 

ZOBRAZUJI PLATNÉ AKCE   |    zobrazit archiv
img

Úvod do projektování elektroinstalací

Abeceda projektanta ve dvou dnech. Pochopte základy projektantské práce a získejte přehled. Na školení, pořádaném ve spolupráci s L.P. Elektro, nahlédnete do jednoduché projektové dokumentace ke ...

img

Projektová dokumentace

Dvoudenní školení projektové dokumentace. Na školení, pořádaném ve spolupráci s L.P. Elektro, se dozvíte vše potřebné o projektové dokumentaci, probereme následující: co přináší novelizace ČSN ...

Záznamů celkem: 2, strana 1 / 1
Vývoj a správa prezentace NAUSUS