Nezobrazuje se Vám e-mail korektně? Prohlédněte si jej v prohlížeči.
PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz

Vážení členové klubu,

rádi bychom Vás mimo jiné informovali o drobných technickýh zlepšeních našeho on-line klubu. Zlepšení se týkají především přihlašování na jednotlivá odborná školení organizovaná Profiklubem Elektrotechniků. Nyní je plně zautomatizováno nejen přihlášení, ale i jakákoli případná změna, jako je odhlášení či změna termínu školení. Navíc Vám bude automaticky po absolvování školení na Vaši emailovou adresu zasílán certifikát dokladující Vaši teoretickou odbornost. Historii Vámi  absolvovaných školení a aktuální seznam přihlášek na školení naleznete po přihlášení v členské sekci - Moje školení a certifikace.

Novinky si můžete vyzkoušet ihned během přihlášení k aktuálně vypsanému školení Eaton Akademie na téma relé Easy se SmartWire-DT, které probíhá v Brně, 15. května.

Navíc bychom Vás rádi požádali o aktualizaci Vašeho profilu, konkrétně o doplnění specifikace zaměření Vaší činnosti. Tato informace nám pomůže identifikovat oblasti informací, které Vás mohou zajímat.

Věříme, že výše uvedené změny Vám usnadní práci.

Příjemný máj,

Redakce Profiklubu Elektrotechniků

 

KALENDÁŘ
NOVINKY
Prezentace novinek v Elfetex Olomouc
Navštivte velkoobchod Elfetex v Olomouci, kde Vám společnost Eaton představí novinky ze svého sortimentu. Těšit se můžete i na malé občerstvení.
Prezentace novinek Emas Praha
Na velkoobchodě Emas Elektromateriál Vám spolešnost Eaton představí novinky ze svého sortimentu. Součástí prezentace je malé občerstvení.
Technické školení - Řídicí relé EASY se SmartWire-DT - Brno
Seznámíte se s vlastnostmi systému SmartWire-DT a využití nového produktu z řady řídicích relé EASY pro tento systém. Naučíte se využít potenciálu funkcí SmartWire-DT za použití relé EASY.
Technické školení - RF systém xComfort - Ústí nad Orlicí
Montážní firmy, projektanty, školy a ostatní technická veřejnost si osvojí základní práci s moderními systémy pro automatizaci budov - návrh, montáž a zásady projektování.
Bezdrátový systém xComfort nyní komunikuje také po datovém kabelu Ethernet nebo WiFi
Nové řešení pro komerční a administrativní budovy umožňuje bezdrátové ovládání systémových prvků nyní rovněž po datovém LAN kabelu s komunikací v sítích LAN a WiFi.
Testování proudových chráničů od společnosti Eaton
Alespoň jedenkrát měsíčně musí být stisknuto testovací tlačítko všech instalovaných proudových chráničů. Tato povinnost připadá na provozovatele zařízení a nelze se jí žádným způsobem právně vyhnout.
Rozváděče vysokého napětí společnosti Eaton bez použití plynu SF6
Významný podíl na trhu rozváděčů vysokého napětí mají ty s technologie vakuového spínání. Většina je chráněna patenty.
 
Pro odhlášení z odběru novinek klikněte zde.