Nezobrazuje se Vám e-mail korektně? Prohlédněte si jej v prohlížeči.
PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz

 

Vážení členové klubu,

Profiklub Elektrotechniků si nenechal na jaře ujít příležitost být blíž svým členům a objevil se na veletrhu Electron v Praze, v rámci expozice společnosti Eaton Elektrotechnika, která je jejím zřizovatelem.

V rámci expozice byli návštěvníci  seznámeni nejen s výhodami samotného členství v klubu ale také s  rozmanitou nabídkou produktů a nabízených doprovodných služeb společnosti Eaton.  Významná část expozice byla věnována oblasti ucelených řešení pro bytové a administrativní prostory. Zájemci  zhlédli široké aplikační možnosti přístrojů z portfolia Eaton pro klasické i inteligentní funkce domovních rozvodů, řízení technologických celků, ale třeba i oblast připojení fotovoltaického zdroje či zálohu napájení rozmanitých aplikací pomocí UPS.

Pomalu, ale jistě nám začíná léto a Vy máte před sebou další vydání newsletteru Profiklubu Elektrotechniků.Od počátku projektu se snažíme Vám přiblížit propagační akce, připravované ve spolupráci s jednotlivými velkoobchody, a upozornit Vás na zajímavé novinky nejen z oblasti elektrotechniky. Pozorně sledujte, co jsme si pro Vás přichystali na měsíc červen!

Dovolte nám, abychom Vám jménem redakce popřáli příjemné a slunečné léto, ať už se letos chystáte na dovolenou kamkoli.

Redakce

Profiklub Elektrotechniků

KALENDÁŘ
NOVINKY
Svačinka u Elfetexu Most
Navštivte pobočku Elfetexu v Mostě. Setkáte se zde s kolegy z branže a připraveny budou i informace o novinkách. Při povídání se můžete posilnit grilovanou klobásou a pivem.
Svačinka u Elfetexu Teplice
Nad plzeňským pivem a klobásou si můžete popovídat s kolegy z branže, zároveň se dozvíte produktové novinky různých výrobců.
Grilování s Eaton
Přijďte se podívat na prezentaci produktů Eaton. Uvidíte zde výrobky řady xComfort a domovní instalace. Prezentace bude zakončena grilováním.
Snídaně Elektrocentrum Olomouc
Dovolujeme si vás pozvat na prezentaci výrobků Eaton, která se koná v prostorách Elektrocentra trading. Součástí prezentace bude chutná snídaně.
Svačinka u Elfetexu Ústí nad Labem
Během grilování na elektrotechnickém velkoobchodě Elfetex načerpejte zajímavé informace z trhu a podiskutujte s kolegy vhodnost použití produktových novinek výrobců různých značek.
Svačinka u Elfetexu Liberec
Nad plzeňským pivem a klobásou si můžete popovídat s kolegy z branže, zároveň se dozvíte produktové novinky od různých výrobců.
Nový showroom v Plzni
Nedávno byl v Plzni slavnostně otevřen showroom společnosti Svítidla Bi Esse, který nabízí svým zákazníkům nejen široký sortiment designových svítidel předních italských a španělských návrhářů, ale i komplexní návrhy osvětlení.
Dokonalejší správa napájecích zařízení a virtuální infrastruktury
Nová zdokonalená verze Eaton softwaru Intelligent Power Management zvyšuje zabezpečení provozu serverů díky virtualizačním systémům Microsoft ESVMM a Live Migration.
Zjednodušte si život díky UPS
Vůbec poprvé můžeme přímo u záložního zdroje napájení (UPS) vidět možnost měřit spotřebu elektrické energie až na úrovni skupin zásuvek.
Ocenění Grand Prix 2011
Nový měřicí modul XMC společnosti Eaton Elektrotechnika získal cenu Grand Prix na veletrhu elektrotechniky, elektroniky a energetiky Electron. Odborná porota soutěže Grand Prix pro nejinovativnější výrobek veletrhu z 11 nominovaných inovativních produktů vybrala nakonec tři vítěze bez rozlišení pořadí. Mezi třemi nejlepšími se umístil právě měřicí modul XMC společnosti Eaton Elektrotechnika.
 
Pro odhlášení z odběru novinek klikněte zde.