Nezobrazuje se Vám e-mail korektně? Prohlédněte si jej v prohlížeči.
PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz

 

Vážení členové klubu,

srdečně Vás zveme na sérii dnes již tradičních technických školení Eaton Tour 2011, která je určená nejen projektantům a konstruktérům. Tour proběhne v měsících září a říjen a celkem navštíví 13 měst České republiky. Obdobně jako školáci míří do lavic, i Vy máte jedinečnou přípežitost načerpat nové poznatky z oboru elektrotechniky.

Od specialistů z oboru zjistíte, jak se vyvíjí problematika měření a komunikace v průmyslových rozváděčích. Dozvíte se, jak současné trendy ovlivnily rozváděčový systém Profi Plus. Seznámíte se také s novinkami v technologii UPS.

Konkrétní termíny a místa školení naleznete na internetové adrese www.EatonElektrotechnika.cz/tour.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Redakce

Profiklub Elektrotechniků

KALENDÁŘ
NOVINKY
Výstava Elektram 2011
Přijďte se podívat na tradiční elektrotechnickou výstavu ELEKTRAM 2011, která se koná na zimním stadionu v Hradci Králové ve dnech 31.8. a 1.9.2011.
Eaton Tour 2011 - Ostrava
O tom, jak nezaspat poslední vývoj v elektrotechnice, bude odborný cyklus technického školení Eaton Tour, který se uskuteční také ve Vědecko-technologickém parku Ostrava.
Eaton Tour 2011 - Zlín
Přijďte se inspirovat příklady, které prověřila praxe. Technické školení v rámci Eaton Tour zavítá i na Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně.
Rozváděčové systémy Profi Plus a XVTL
Oblíbený rozváděčový systém Profi Plus je možné použít v aplikacích se jmenovitými proudy do 630 A (provedení pod a na omítku), respektive 1200 A (samostatně stojící skříně).
Nový ceník E-Config 2.2
Program pro tvorbu cenových nabídek a konfiguraci výrobků Eaton. Nyní je k dispozici oficiální nová verze ceníku společnosti Eaton Elektrotechnika.
Moeller je nyní Eaton
Nyní je značka Moeller plně začleněna do skupiny produktů Eaton. V souvislosti s tím dochází k jednotnému označení produktů a jejich obalů výhradně logem Eaton.
 
Pro odhlášení z odběru novinek klikněte zde.