www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Rozvodnicové skříně KLV s možností dodávky pro projekty

Oblíbené domovní rozvodnice pod omítku a do dutých stěn řady KLV je nyní možné objednávat i po jednotlivých částech ve formě optimalizované pro velké projekty, a to ve 2 nebo ve 3 krocích. Dodání ve více krocích je výhodné pro velké projekty, kdy je v prvním kroku dodán pouze ochranný kryt, který je potřeba  zabudovat do stěny ve fázi hrubé stavby. Po dokončení hrubých stavebních prací a natažení kabelů se ve druhém kroku objedná vnitřní vybavení skříně (rám s DIN lištami, svorkovnice, rám s dveřmi). Tento postup eliminuje riziko ztráty vnitřního vybavení skříně, které ve fázi hrubé stavby není potřeba, zároveň snižuje nároky na skladovací prostory, které by při dodání velkého množství rozvodnic v jednom kroku byly značné.

Pokud je požadavek na dodatečnou dodávku a montáž rámu s dveřmi například až po provedení finálních omítek a výmalby, nebo pokud je vyžadován rám s dveřmi v nestandardním barevném provedení, je možné využít dodávku ve 3 krocích. Při dodávce ve 3 krocích se dodávka skládá z ochranného krytu, sady vnitřního vybavení (rám s DIN lištami, svorkovnice, krycí deska) a rámu s dveřmi s klasickou barvou nebo barvou RAL dle specifikace zákazníka. Dodávka ve více krocích je možná jak pro klasické rozvodnice s DIN lištami, tak pro multimediální skříně s montážní deskou. Pro více informací a pro přehled jednotlivých typů viz katalog Domovní rozvodnice 2019, str. 67-70, ke stažení zde

Katalog ke stažení ZDE

Požadovanou formu dodávky rozvodnic KLV je možné pohodlně volit v programu E-Config. V okně pro konfiguraci rozvodnice stačí rozkliknout rozbalovací menu  „Konstrukce“ a vybrat si dodávku kompletní skříně, nebo dodávku ve dvou, popřípadě ve třech krocích. Dodávka ve 2 nebo 3 krocích je vhodná pro větší projekty kde lze dodání jednotlivých částí skříně naplánovat, neboť výroba probíhá dle dohody se zákazníkem tak, aby byly komponenty k dispozici v dohodnutém termínu. Pro rychlou dodávku doporučujeme volit kompletní skříň KLV, kterou lze zakoupit v běžné síti distributorů elektromateriálu.

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS