www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Rozsviťte si svůj Vánoční stromeček s xComfortem

Vánoce jsou už tady a k nim patří i pohoda při Vánočním stromečku. Bezdrátový systém xComfort vám k ní přispěje. Přinášíme vám pár tipů, jak si zpříjemnit vánoční svátky.

Na přípravu Vánočního stromečku Eaton xComfort je zapotřebí: chytrá jednotka Smart Manager, zásuvkový adaptér se spínacím aktorem, stromeček a vánoční osvětlení. Vytvořené makro ve Smart Manageru vám zapne stromeček po západu slunce a pomocí časového plánovače ho vypne o půlnoci, abyste mohli klidně spát a nemuseli se bát o svou bezpečnost. Světelná scéna přispěje k navození té správné atmosféry. S novým SMART stmívačem to bude hračka.

Stmívá všechny běžné typy světelných zdrojů bez blikání a plynule. Bez problémů si poradí také s LED žárovkami 230 V. Problémem není ani změna barvy LED pásku. Analogovým aktorem ovládejte RGB PWM regulátor pro LED pásky a na smartphonu nebo tabletu si zvolte oblíbenou barvu. O vaši vnější vánoční výzdobu domu se postarají předdefinovaná makra, která rozsvítí osvětlení domu např. 15 minut po západu slunce a zhasnou, když slunce vyjde na obzor. Pomohou vám přitom astronomické hodiny vašeho Smart Manageru. Makro pohodlně aktivujete pomocí smarphonu, když už přijde ten pravý Vánoční čas a jednoduše ho zase vypnete, když svátky pominou.

Pokud nejste o svátcích doma, zapněte jedním tlačítkem při odchodu z domu simulaci přítomnosti a nechte svůj dům vypadat navenek, jako kdybyste v něm bydleli. Vytápění se přepne na úsporný režim a PIR senzory hlídají váš domov. Pokud by byl zaznamenán pohyb, nebo by v zimní zahradě poklesla teplota pod sledovanou hodnotu, dostanete Push notifikaci na váš smartphon.

Přejeme pohodové Vánoce s xComfortem.

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (1)  |  Uživatelů (1)  |  Poslední (11. prosinec 2016, 18:52:24)

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.

Petr Kuba | Neděle 11. prosinec 2016, 18:52:24
Dobrý den,ukázka popisovaného makra by neuškodila.Jen tak víc dál obdobných článků.
Vývoj a správa prezentace NAUSUS