www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Rozsviťte si svůj vánoční stromeček s xComfortem

Vánoce jsou už tady a k nim patří i pohoda při vánočním stromečku. Bezdrátový systém xComfort vám k ní přispěje. Přinášíme vám pár tipů, jak si zpříjemnit vánoční svátky.

Na přípravu vánočního stromečku Eaton xComfort je zapotřebí: chytrá jednotka Smart Manager, zásuvkový adaptér se spínacím aktorem,  stromeček a vánoční osvětlení. Vytvořené makro ve Smart Manageru vám zapne stromeček po západu slunce a pomocí časového plánovače ho vypne o půlnoci, abyste mohli klidně spát a nemuseli se bát o svou bezpečnost. Světelná scéna přispěje k navození té správné atmosféry. S novým SMART stmívačem to bude hračka. Stmívá všechny běžné typy světelných zdrojů bez blikání a plynule. Bez problémů si poradí také s LED žárovkami 230 V. Problémem není ani změna barvy LED pásku. Analogovým aktorem ovládejte RGB PWM regulátor pro LED pásky a na smartphonu nebo tabletu si zvolte oblíbenou barvu.

O vaši vnější vánoční výzdobu domu se postarají předdefinovaná makra, která rozsvítí osvětlení domu např. 15 minut po západu slunce a zhasnou, když slunce vyjde na obzor. Pomohouvám přitom astronomické hodiny vašeho Smart Manageru. Makro pohodlně aktivujete pomocí smarphonu, když už přijde ten pravý vánoční čas a jednoduše ho zase vypnete, když svátky pominou.


Pokud nejste o svátcích doma, zapněte jedním tlačítkem při odchodu z domu simulaci přítomnosti a nechte svůj dům vypadat navenek, jako kdybyste v něm bydleli. Vytápění se přepne na úsporný režim a PIR senzory hlídají váš domov. Pokud by byl zaznamenán pohyb, nebo by v zimní zahradě poklesla teplota pod sledovanou hodnotu, dostanete Push notifikaci na váš smartphone.

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS