www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Rozšíření sortimentu rozváděčů vysokého napětí do 36 kV

Rozšíření sortimentu rozváděčů vysokého napětí do 36 kV

Společnost Eaton získala majoritní podíl ve společnosti Ulusoy Elektrik Imalat Taahhut ve Ticaret A.S., předního výrobce elektrických zařízení vysokého napětí se sídlem v turecké Ankaře. Společnost Ulusoy byla založena v roce 1985. Mezi hlavní výrobní komodity patří rozváděče vysokého napětí, olejové a suché transformátory VN/NN, vybavené kompaktní transformátorové stanice, kabelové příslušenství jako jsou stíněné konektory VN, izolátory apod.

V nabídce Ulusoy jsou např. modulární kompaktní kompletně zapouzdřené rozváděče řady HMH, které jsou určeny pro použití v sekundárních rozvodech do 40,5 kV. Rozváděče jsou připraveny pro instalaci v typových transformátorových stanicích nebo v průmyslových zařízeních ve vnitřních prostorech. Pro izolaci vnitřních přípojnic a pro zhášení oblouku při vypínání se využívá plynu SF6. Pro průmyslové aplikace jsou vhodné ocelově zapouzdřené rozváděče řady UMC pro napětí do 36 kV a proudy do 2500 A, které jsou vybaveny vypínači ve výsuvném provedení. Pro distribuční sítě VN je určen kompaktní modulární rozváděč řady LBSG izolovaný plynem SF6 pro napětí až 36 kV. Řada LBSG byla navržena a odzkoušena dle mezinárodních norem a úspěšně absolvovala všechny typové zkoušky dle IEC 62271-200. Kompaktní VN rozváděče jsou speciálně navrženy pro použití v systémech SCADA, a nabízí tedy uživateli jedinečné řešení s dálkovým ovládáním. Rozváděče jsou předurčeny k instalaci do oceloplechových nebo betonových transformačních stanic.

Nabídka firmy EATON je doplněna též kompletními betonovými transformačními stanicemi řady UBET, které mohou být dodávány dle přání zákazníka již s plnou výbavou, tedy s transformátorem a rozváděčem VN. Na vrcholu nabídky jsou pak transformační stanice UNBET určené pro instalaci pod terénem, kdy celá transformační stanice je schovaná pod úrovní terénu a na povrchu jsou patrné pouze ventilační průduchy. Tyto varianty jsou vhodné především pro velmi zalidněná města, kdy je možné efektivně integrovat transformační stanici do plánu města. Nabídka transformačních stanic je doplněna modulárním systémem oceloplechových transformačních stanic USAC. Jejich výhodou je velká variabilita dle přání zákazníka. Nabídku doplňuje vlastní příslušenstvím VN pro transformátorové stanice, jako jsou například kabelové soubory a koncovky VN, či izolátory apod.

Pro více informací kontaktujte obchodní zástupce EATON nebo technickou podporu podporaCZ@Eaton.com

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS