www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Rozšíření sortimentu příslušenství pro skříně xEnergy Basic a xVTL

Dovolujeme si vás informovat o rozšíření sortimentu příslušenství skříní xEnergy Basic  a xVTL. U skříní xEnergy Basic je nyní možné vytvářet více oddílů uvnitř jednoho rozváděče či vytvořit kabelový prostor. Takové řešení najde využití např. při požadavku na oddělení silové a slaboproudé části rozváděče. Oddíly šířky 200 či 400 mm je možné využívat jako kabelové prostory či prostory pro vedení přípojnic, což umožňuje komfortní a bezpečné připojení jednotlivých přístrojů.

Rovněž došlo k rozšíření portfolia montážních sad a příslušenství. Například pro montáž pojistkových odpínačů pro nožové pojistkové vložky je možné využívat speciální montážní sady, díky kterým je montáž odpínačů velmi jednoduchá, protože uživateli odpadá nutnost individuální úpravy montážního panelu a krycí desky. Nové montážní sady pro jističe NZM zjednodušují montáž jističů s příslušenstvím zvyšujícím montážní hloubku jističe, jako je např. motorový pohon nebo ovládací otočná rukojeť. Tyto sady zajišťují potřebné hloubkové odsazení jističe a díky speciálním krycím deskám s výřezem není nutné v krycích deskách provádět žádné další úpravy. Dále byly implementovány například montážní sady pro montáž sběrnic do 630 A, uzemňovací sady, horizontální/vertikální přepážky a mnoho dalšího. Díky univerzálnosti rozváděčových skříní na podlahu xVTL je veškerý nově přidaný sortiment pro skříně xEnergy Basic kompatibilní i se skříně xVTL.

Pro detailnější informace je možné nahlédnout do katalogu skříní xEnergy Basic, který je ke stažení zde http://www.eatonelektrotechnika.cz/cz/download/ea02c8ac-a412-4874-996e-4a7e1d714143 .

Všechno výše uvedené příslušenství je možné využívat při konfiguraci skříní xEnergy Basic a xVTL v programu E-Config, který je možné bezplatně stáhnout na adrese http://e-config.moeller.cz 

Pro více informací či tištěné verze katalogů se neváhejte obrátit na naši technickou podporu

​  +420 267 990 440

​  podporaCZ@Eaton.com

 

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS