www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Rozšíření možností programovatelného relé easyE4 o další přístroje

Společnost Eaton opět rozšířila svou nabídku v rámci rodiny programovatelných relé řady easyE4. Pro vizualizaci a ovládání k již nabízeným ovládacím dotykovým panelům řady XV-102 s obrazovkou 3,5“ a 5,7“ přibyl nový panel EASY-RTD-DC-43-03B1-00v s úhlopříčkou 4,3“. Na rozdíl od panelů XV-102, kde je pro přípravu jednotlivých obrazovek potřeba intuitivní program Galileo, není u tohoto nového ovládacího panelu třeba žádný další software. Zařízení slouží jako vzdálený ovládací panel, který zrcadlí displej ze samotné základní jednotky relé easyE4.

Připojení panelu funguje jednoduše pomocí ethernetu. Na panelu tak stačí pouze vybrat IP adresu požadovaného programovatelného relé. Díky tomu je možné přepínat i mezi vícero jednotkami připojenými v síti.

Další novinkou je pak možnost připojení k inteligentní síti SmartWire-DT. Tuto komunikaci umožňuje nový komunikační modul EASY-COM-SWD-C1, který se k řídicí jednotce připojuje z levé strany. V součastnosti jsou v nabídce startovací balíčky, ve kterých najdete právě řídicí jednotku s možností připojení z levé strany a samotný komunikační modul. Parametrizace a nastavení sítě SmartWire-DT se pak provádí přímo v programovacím software easySoft7 určeném pro programování řídicích relé easyE4.

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS