www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

RF Smart Manager xComfort pro smartphony a tablety již v prodeji!

Řídicí jednotka Smart Manager (SM) je novým srdcem bezdrátové elektroinstalace xComfort. Instaluje se při požadavku ovládání RF systému z chytrých telefonů nebo tabletů. Jednotka umožní také komfortní a logické řízení domu, stejně jako Room Manager nebo Home Manager. Tyto jednotky může v některých případech bez problému i nahradit. Room Manager se takto stává pouhou zobrazovací jednotkou, pokud je třeba - může zajistit některé komfortní funkce. SM se do internetu připojí přes WiFi router, pro komunikaci využívá TCP/IP protokol. Začlenění do sítě je velmi snadné, neboť využívá DHCP IP adresu.

Dům vždy pod palcem

Smart Manager kromě ovládání osvětlení, rolet a spotřebičů zajistí zónové řízení vytápění a chlazení, vyhodnocení spotřeby energií, logické řízení domácnosti s časovými a jinými komfortními funkcemi. Počet místností na rozdíl od Room Manageru není omezen. Umí odeslat SMS neb e-mail s předvolenou zprávou. Software nyní umožňuje integraci IP kamer AXIS, Mobotic, Panasonic, Sercom - další budou integrovány. Uživatelům nabízí snadné nastavení scén, časů, teplot a logických vazeb (maker) pro řízení domu.


Ovládání je možné v domě i mimo dům. Pokud jste v dosahu svého domácího WiFi routeru, ke Smart Manageru se připojíte přímo ze smartphonu nebo tabletu. Pro vzdálené ovládání je nezbytné připojení k internetu. Vždy víte, co se v domě děje.

 

Smart Manager komunikuje bezdrátově až s 99 RF prvky v přímém dosahu, nebo i přes routing. Pokud je instalace rozsáhlejší, pro rozšíření počtu datových bodů se použijí RF komunikační interface ECI-LAN, připojené do LAN routeru. V tomto případě každý ECI-LAN rozšíří komunikaci SM o dalších 99 RF zařízení.  Maximálně lze instalovat 255 ECI-LAN jednotek.

Zákaznická aplikace pro řízení domu včetně regulace vytápění/chlazení běží ve Smart Manageru na OS Linux. Aplikace je velmi stabilní, spotřeba SM je do 2 W. Montážní firmy ocení možnost vzdálené konfigurace aplikace přes webový prohlížeč, stejně jako upgrade firmware zařízení. Pokud dojde k výpadku internetového připojení, řízení domu není nijak zvlášť ohroženo. Není pouze možné vzdálené ovládání - regulace vytápění a ostatní řízení je však plně funkční. 

 

Stáhněte si aplikaci xComfort pro Android a Apple

Pro podporu prodeje nového výrobku Smart Manageru, je aplikace minimálně až do konce tohoto roku ke stažení zdarma. Je ve dvou verzích pro iOS Apple a OS Android. Aplikace poskytuje všechny potřebné funkce pro ovládání osvětlení, rolet a spotřebičů, nastavení teplot a časů pro vytápění včetně vzdáleného dohledu nad domem. Ještě než si pořídíte RF instalaci, aplikaci si můžete otestovat v demoverzi a seznámit se s jejími možnostmi.

Pro všechny jiné platformy a PC Windows se ke  Smart Manageru připojíte přes internetový prohlížeč. Aplikace má velmi hezkou grafiku, umožní kromě ovládání také vizualizaci stavů a zobrazuje všechny požadované analogové hodnoty (teploty, intenzity, vlhkosti, spotřeby …). Tyto údaje mohou být zobrazeny také v historii – grafech. 

Více informací na našem novém webu www.xcomfort.cz.

 

Poznámka: Výrobek je skladem a lze jej objednat.

Spustili jsme nové stránky xComfort pro odborníky, kde najdou veškeré podklady pro chytrou elektroinstalaci xComfort, zde

Na Smart Manager pořádáme školení – termíny naleznete zde

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS