www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Průmyslový Ethernet Switch XN-332-5ETH-UMS

V dnešní době, kdy v průmyslu neustále narůstají nároky na objem IP komunikace, uvádí společnost Eaton na trh nový průmyslový ethernetový switch. Svým designem vychází z modulárního I/O systému XN300, ale ve skutečnosti se jedná o zcela samostatné zařízení. Jedná se tedy o průmyslový ethernet switch pro univerzální využití.

Díky svým malým rozměrům je určen k montáži na DIN lištu v rozváděči. Proto je stupeň krytí tohoto zařízení IP20 zcela dostačující. Dokáže pak pracovat v okolních teplotách od -25 do +80°C v prostředí s relativní vlhkostí od 5 do 95 %.

Switch je uzpůsoben pro napájení 24V DC a přívod je realizován z vrchu přístroje násuvným konektorem se svorkami s Push-in technologií pro snadné zapojení bez potřeby nářadí.

Pomocí stavových LED diod se kromě informace o napájení dovíte i o připravenosti zařízení a samozřejmě o komunikaci na jednotlivých T-portech, kterých je celkem 5 a nabízejí přenos rychlostí 10/100 Mbps. Konektor RJ45 je samozřejmostí stejně jako funkce auto-negotiation nebo auto MDI/MDIX. Nad stavovými LED v horní části přístroje je i prostor pro vložení identifikačního štítku.

Zařízení je vhodné pro zapojení v menších a středně velkých sítích a svým designem rozhodně zaujme.

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS