www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Profiklub Elektrotechniků nechyběl během veletrhu Electron

Profiklub Elektrotechniků si nenechal ujít příležitost být blíž svým členům a objevil se na veletrhu Electron v Praze, v rámci expozice společnosti Eaton Elektrotechnika, která je jejím zřizovatelem.

V rámci expozice byli návštěvníci  seznámeni nejen s výhodami samotného členství v klubu ale také s  rozmanitou nabídkou produktů a nabízených doprovodných služeb společnosti Eaton.  Eaton Elektrotechnika nyní soustředí své aktivity i na aplikační řešení projektů, spočívající v dodávkách komponentů a komponentních celků především vysokého napětí (VN) a záložního napájení. 

Návštěvníkům veletrhu byly prezentovány řešení v oblasti VN rozváděčů, přípojnic a nízko napěťových (NN) rozváděčů pro silové distribuční aplikace. Průmyslové části expozice dominoval zejména systém SmartWire-DT, kde byly představeny komplexní aplikace demonstrující rozličné užitné vlastnosti tohoto systému. V neposlední řadě zde návštěvníci našli řešení zálohování motorových vývodů.

Významná část expozice byla věnována oblasti ucelených řešení pro bytové a administrativní prostory. Zájemci  zhlédnli široké aplikační možnosti přístrojů z portfolia Eaton pro klasické i inteligentní funkce domovních rozvodů, řízení technologických celků, ale třeba i oblast připojení fotovoltaického zdroje či zálohu napájení rozmanitých aplikací pomocí UPS.

Ústředním motivem stánku Eaton Elektrotechnika byl letos robot – nový maskot společnosti. Jednotlivé části maskota tvoří elektrokomponenty společnosti Eaton Elektrotechnika, jako je například jistič na jeho hrudi.
 

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS