www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Kalendář akcí / Prodejní akce

Kalendář akcí Vám přináší tipy na prodejní akce, konference, školení, roadshow a další. Jednotlivé akce lze snadno filtrovat podle charakteru. Pokud plánujete akci, která by neměla v našem kalendáři akcí chybět, kontaktujte nás přes odkaz Chci přidat akci do kalendáře.

Chci přidat akci do kalendáře

Akce se nezobrazí ihned po jejím vložení. Nejprve bude zkontrolována administrátorem, který po kontrole všech údajů akci zveřejní nejpozději do dvou pracovních dnů na webu.

Povinností zadavatele je vyplnit všechny požadované "povinné" údaje. Provozovatel má právo akci nezveřejnit bez udání důvodů a na zveřejnění akce nevzniká zadavateli žádný právní nárok. 

ZOBRAZUJI PLATNÉ AKCE   |    zobrazit archiv
img

Fandíme našim olympionikům s šálkem kvalitní brazilské kávy!

Za nákup zboží Eaton nad 1000 Kč získáte balíček kvalitní brazilské kávy zdarma! Akce trvá od 5.8. do 21.8., v období trvání letních olympijských her, nebo do rozdání dárků na vybraných velkoobchodec ...

img

Za nákup základny koncového spínače hlavice ZDARMA!

Za nákup základny koncového spínače hlavice ZDARMA!   Akce platí na vybraných velkoobchodech: Elfetex, Sonepar, Elkov a Elektro Viola.   Nabídka akčních základen: Typ     &nbs ...

Záznamů celkem: 2, strana 1 / 1
Vývoj a správa prezentace NAUSUS