www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Představení společnosti Eaton Crouse-Hinds

Jako dceřiná společnost firmy Eaton je Eaton Crouse-Hinds vedoucí společností v oblasti ochrany proti výbuchu. Stále více s ohledem na technický pokrok vyvíjí a vyrábí širokou škálu výrobků, která splňuje všechny požadavky moderní elektroinstalační techniky v prostředí s nebezpečím výbuchu od hlavního a nouzového osvětlení po sledování, kontrolu, signalizaci, měřicí a řídicí techniku rozvodu elektrické energie v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Již více než 100 let stojí naše značka za inovacemi a CEAG bezpečnosti můžete důvěřovat v drsných a nebezpečných prostředích. Ve výrobních závodech v Německu, Anglii a ve Španělsku vyrábíme široký sortiment výrobků, které zaručují bezpečnost a zvyšují produktivitu.

Eaton Crouse-Hinds nabízí produkty a řešení, která splňují nejnovější směrnice a standardy na celém světě. Kromě systémů, které jsou v souladu se směrnicí ATEX a evropskými normami, zajišťujeme i řešení, která jsou IEC a NEC certifikována. Eaton Crouse-Hinds má také celou řadu certifikátů potvrzujících shodu s regionálními standardy v oblastech jako je východní Evropa, Rusko a Kazachstán (GOST), Čína nebo Severní Amerika. Toto globální zastoupení zajišťuje, že naše produkty dosahují i na velmi vzdálená místa ve světě, a že jsou vždy podporovány našimi místními, vysoce kvalifikovanými týmy inženýrů, které hledají řešení šité na míru. S Eaton Crouse-Hinds dostanete vše, co potřebujete od jednoho zdroje.

Mnoho našich klientů se zabývá zpracováním ropy a zemního plynu například v chemickém a farmaceutickém průmyslu, nebo jako provozovatelé ropných plošin, plynových polí, rafinerií nebo jeho distributoři. Ochrana proti výbuchu je také důležitá v řadě dalších oblastí, jako jsou důlní a potravinářský průmysl, závody na zpracování bio-ethanolu, čistírny odpadních vod nebo stavba lodí. Všichni naši klienti mají jedno společné, požadují vysokou kvalitu, která stojí za produkty a řešeními od společnosti Eaton Crouse-Hinds.

Nové LED svítidlo Eaton zvyšuje energetickou účinnost a snižuje náklady na údržbu
Společnost Eaton Crouse-Hinds zahájila výrobu revolučního lineárního LED svítidla, které šetří elektrickou energii, je odolné proti nárazu, šetrné k životnímu prostředí a vyžaduje minimální údržbu. Svítidlo do prostředí s nebezpečím výbuchu je certifikováno pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu plynu 1, 2 a v prostředí s nebezpečím výbuchu prachu v zóně 21 a 22.

Nové eLLK 92 LED 400 a 800 lineární LED svítidlo rozšiřuje osvědčenou konstrukci řady eLLK svítidel z divize Crouse-Hinds. Tato robustní konstrukce a vysoký stupeň ochrany se vyznačuje tím, že je svítidlo vhodné pro použití v náročných a nebezpečných prostředích včetně těžby ropy a plynu a v petrochemii. LED svítidla mohou být instalována v zóně 1 a 2 s nebezpečím výbuchu na lodích, ropných plošinách, CNG závodech, rafinériích a v čistírnách odpadních vod nebo ve vnitřních i venkovních průmyslových lokalitách.

Lineární LED svítidla tak mohou být namontována v zóně 21 a 22 s nebezpečím výbuchu prachu. Jedná se například o obilné mlýny, zpracování cukru, zpracování dřeva, zpracování potravin a jiných výrobních prostředí, kde jsou přítomny potenciálně výbušné prachy.

Ve srovnání s tradičními žárovkovými svítidly, nová LED svítidla snižují náklady na elektrickou energii až o 20 %. Elektronický driver založený na elektronickém předřadníku Crouse-Hinds EVG 09, který za více než 20 let praxe prokázal své vlastnosti.

Nové lineární LED svítidlo poskytuje mnoho výhod pro koncové uživatele, včetně odolnosti vůči nárazům, zlepšení energetické účinnosti a nízké nároky na údržbu ve srovnání s tradičními žárovkovými svítidly. Životnost 60 000 hodin přináší též významné vylepšení v porovnání s běžnými světelnými zdroji. LED modul neobsahuje žádnou rtuť ani jiné škodlivé látky, což přispívá ke snížení nákladů na likvidaci a snížení zátěže na životní prostředí a je navrženo tak, aby se zabránilo multi-stínování a světelnému znečištění.

Nové lineární LED svítidlo je vybaveno speciálním reflektorem zabraňující oslnění tím, že směruje výstup světla přímo do pracovního prostoru. Poskytuje dlouhou životnost, vysoký výkon LED čipu a nízký ztrátový výkon. Modul je odolný vůči nárazu i vibracím a obsahuje chladiče uvnitř LED svítidla, které jsou navrženy pro odvod tepla z LED diod, což prodlužuje jejich životnost a vytváří lepší světelný tok.

Lineární LED svítidla jsou k dispozici v montážním provedení na stěnu, strop či na sloup.

Nové eLLK 92 LED řady 400 a 800 používá LED modul, kterým lze dovybavit stávající eLLK 92018/18 a 92036/36 eLLK zářivková svítidla s elektronickým předřadníkem EVG 09 Eaton Crouse-Hinds. Tímto způsobem můžeme robustní, tradiční zářivkové osvětlení proměnit na LED svítidla.

Video eLLK 92 LED naleznete na stránkách   http://www.youtube.com/  watch?v=Sa62H8DQM_0

Robustní závěsné Ex svítidlo EV 35 LED s inovativní LED technologií
Crouse-Hinds rozšířila svoji osvědčenou EVI nabídku do prostředí s nebezpečím výbuchu o Ex závěsné svítidlo pro žárovky a vysokotlaké výbojky o novou LED verzi. LED svítidlo je certifikováno pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu plynů (zóna 1 a 22), v souladu s normami ATEX.

Svítidlo je vybaveno čirým bílým 32 W LED modulem. Nové EV 35 LED Ex závěsné svítidlo využívá nejnovější technologii LED, která poskytuje celou řadu výhod pro koncové uživatele, mezi které patří úspory elektrické energie po dobu životnosti světla, vysoký světelný výkon a účinnost, optimální rozložení světla a zavěšení do středních výšek, světelný zdroj bez IR a UV záření, vhodné pro použití při nízkých teplotách. Svítidla neobsahují rtuť a jsou tedy více přátelská k životnímu prostředí. LED svítidlo EV 35 je ideální přímá náhrada za srovnatelná výbojková svítidla.

LED Ex svítidlo EV 35 může být provozováno v prostředí s okolní teplotou -40°C až +55°C a je certifikováno pro teplotní třídu T6. Z důvodu jeho robustní konstrukce a odolnosti vůči korozi těla, vyrobeného ze slitiny, je nabízeno v krytí IP66 (variantě IP67) s vysokou odolností proti nárazu. EV 35 LED je vhodné pro použití v náročných podmínkách a v prostředí s nebezpečím výbuchu včetně vlhkých a prašných prostředí např. při těžbě ropy a zemního plynu nebo v petrochemických závodech, kde existují výbušné atmosféry. Dalšími cílovými průmyslovými odvětvími využívající LED svítidla jsou farmacie, zpracování potravin a obilí, ropné rafinérie, zpracování dřeva a čistírny odpadních vod.

 

 

 

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS