www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Organizační oznámení

Chtěli bychom vás informovat o organizační změně v Electrical Sector společnosti Eaton v České republice a na Slovensku v regionu EMEA.  

S účinností od 1. ledna 2020 budou obchodní aktivity Electrical Sector společnosti Eaton regionu EMEA nově konsolidovány do čtyř regionů: Západ, Sever, Střed a Východ a Jihovýchod. Změny v organizačním uspořádání se týkají pouze níže uvedených zemí. Ostatní země v regionech zůstávají ve svém dosavadním, aktuálním uspořádání.

  • Region Střed a Východ povede nově dosavadníCountry Sales Manager CZ&SK Ing. Dušan Pirich a bude zahrnovat tyto země: Rusko, Ukrajinu, Polsko, Rumunsko, Bulharsko a Turecko.
  • Region Jihovýchod povede pan Floriano Masoero a bude zahrnovat tyto země: Itálii, Řecko, Rakousko, Česko, Slovensko, Maďarsko a oblast Adriatic. Floriano Masoero působil ve společnosti Eaton na pozici Country Sales Managera pro Itálii a Řecko.

Zárověň Eaton jmenoval Ing. Jana Hrůzu Country Sales Leaderem pro Českou republiku a Slovensko a společně s nově jmenovaným regionálním manažerem Florianem Masoerem budou míst na starosti vedení obchodních aktivit Eaton v Česku a Slovensku.

Jan Hrůza má v oblasti technické a obchodní více než 15 let zkušeností. Již 8 let ve společnosti Eaton zastává funkci Power Quality CZ&SK sales managera, která mu nadále zůstává.

Úkolem nového vedení bude rozvíjet nové obchodní příležitosti, budovat a udržovat dobré vztahy s obchodními partnery v České republice a na Slovensku a zodpovídat za strategii a směr dalšího rozvoje společnosti.

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS