www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

O profi klubu elektrotechniků

Profiklub Elektrotechniků je projekt společnosti Eaton Elektrotechnika s.r.o. na podporu aktivní spolupráce směrem k našim zákazníkům a uživatelům produktů značky Eaton,  a dalším příznivcům společnosti Eaton Elektrotechnika Elektrotechnika).

Posláním klubu je především informovat o novinkách z oboru elektrotechniky a o pořádaných akcích, školeních. Našim cílem je shromažďovat a vytvářet vazby mezi profesionály se stejným odborným zaměřením, aby se mohli co nejlépe orientovat v dané problematice. Vytváříme zázemí pro profesionály, kteří se chtějí vzdělávat a předávat užitečné informace i svému okolí.

Členem Profiklubu Elektotechniků se může stát každá fyzická osoba podnikající na území České republiky.

Výhody členství

Jako skuteční profesionálové v oboru, máte možnost se stát členem Profiklubu Elektrotechniků. Nabízíme vám rozsáhlou podporu, která maximálně naplní vaše očekávání.

Čeká na vás mnoho výhod:

  • Aktuální informace z oboru
  • Informace o produktech a pořádaných prodejních akcích
  • Slevy na nákup produktů značky Eaton/Moeller
  • Účast na odborných seminářích a školeních

Chcete se stát členem i vy? Zaregistrujte se co nejdříve.

Povinnosti člena Profiklubu Elektrotechniků

Povinnosti člena Profiklubu ElektrotechnikůKaždý člen klubu je povinen jednou během kalendářního roku aktualizovat své kontaktní údaje. Nedodržení této povinnosti může vést ke zrušení členství v Profiklubu Elektrotechniků. Podmínkou přijímání nových členů je vyplnění registračního formuláře.

Zaregistrujte se!

Lákají vás výhody členství v klubu, ale nejste ještě jeho členem? Zaregistrujte se ještě dnes. Po vyplnění registračního formuláře obdržíte potvrzující email o jeho úspěšném dokončení. Registrační formulář je k dispozici zde.

Fotogalerie
Vývoj a správa prezentace NAUSUS