www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nový RF pokojový termostat s dotykovým displejem

Pro rámečky 55x55 mm

  

Novinkou bezdrátového systému EATON xComfort je RF termostat s dotykovým displejem, vybavený senzorem teploty, vlhkosti intenzity. Je ideálním řešením pro regulaci vytápění a chlazení, příp. jen monitorování klimatu v místnosti. Termostat má externí vstup PT1000 (CSEZ-01/36) pro měření venkovní teploty nebo regulaci elektrického podlahového vytápění s omezením max. podlahové teploty, při přímém řízení rovněž min. teploty. Termostat trvale zobrazuje teplotu v místnosti a při doteku rovněž vnitřní vlhkost, čas nebo venkovní teplotu - pokud systém venkovní teplotu využívá.

                

        

 KOMPLET  CPAD-00/198  (187712)
 Rámeček EATON 55x55 mm, lesklá bílá

RF DOTYKOVÝ TERMOSTAT MŮŽE BÝT POUŽIT VE DVOU REŽIMECH:

 

1/ Přímé řízení aktoru  VYTÁPĚNÍ, CHLAZENÍ, VENTILACE, OSVĚTLENÍ a ROLET

Na termostatu lze nastavit topné režimy Komfort, Ekonomický, Útlum a Ochrana a přiřadit k nim časové plány. Termostat je vhodný pro řízení vytápění/chlazení prostřednictvím spínacího aktoru nebo 12-kanálového Multiaktoru, příp. řízení el. podlahové vytápění. Ventilátor spíná dle vlhkosti.

2/ Ve spolupráci s chytrou jednotkou RF SMART MANAGER

Všechny měřené hodnoty z termostatu jsou přenášeny v jednom komunikačním paketu do jednotky a ta ovládá na základě dalších požadavků aktory vytápění a chlazení. 

 

Velký dotykový displej s podsvícením umožňuje intuitivní ovládání, snadnou změnu požadované teploty a poskytuje přehled o vytápěcích režimech. Jakákoliv změna je automaticky přenesena do Smart Manageru a obráceně. Uživatelsky nastavitelné týdenní časové plány s výběrem jednoho ze čtyř topných režimů Komfort, Ekonomický, ÚtlumOchrana až se 6 změnami v průběhu dne nabízí maximální flexibilitu pro dosažení specifických potřeb každého pokoje. Uživatelská změna teploty až +-5 °C se snadno zvolí šipkami na displeji - změna bude aktivní pouze do první automatické změny v plánovači. Dvě dotyková tlačítka na displeji mohou být využita pro ovládání ostatních xComfort funkcí, např. libovolných aktorů osvětlení a rolet, případně scén ve Smart Manageru, které se mohou konfigurovat pomocí smartphonu.

 

Nejčastěji se instaluje nalepením na stěnu bez nutnosti použití instalační krabice. Pokud bude ale využito externí napájení nebo připojení externího senzoru PT1000, je zapotřebí instalační krabice o průměru 68 mm. Standardně je termostat napájen dvěma bateriemi AAA, které jsou součástí balení (životnost 2 roky). Výhodou je možnost externího napájení z centrálního zdroje CMMZ-00/13. Vestavěný USB konektor slouží pro softwarový update anebo rovněž pro napájení. Termostat je vyráběn ve čtyřech základních barvách středových krytů - lesklá bílá, zářivě bílá, alpská bílá a matná antracitová. Přístroj není závislý na konkrétním výrobci rámečku, barvě či materiálu -  výhodou je možné vybrat z mnoha doporučených výrobců rámečků se středovým otvorem 55x55 mm.

 

 

     

 

 

 

 

Soubory ke stažení
Diskuse k obsahu
Příspěvků (1)  |  Uživatelů (1)  |  Poslední (22. září 2017, 13:24:54)

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.

Petr Bartoň | Pátek 22. září 2017, 13:24:54
Dobrý den,vypadá to zajímavě.Nenašel jsem tento prvek v ceníku.Jaká je jeho cena?Petr
Vývoj a správa prezentace NAUSUS