www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nový přepínač zdrojů ATS 30

Společnost Eaton rozšířila svou nabídku v oblasti dodávek kvalitního napájení doplněním automatického přepínače zdrojů do 30 A, určeného pro montáž do datového rozváděče.

Přepínač Eaton ATS 30 byl navržen s ohledem na zajištění redundantního napájení pro zařízení s jedním přívodem. Pomocí tohoto přepínače mohou být IT zařízení napájena ze dvou nezávislých zdrojů, i když mají pouze jeden napájecí vstup. Pouze nejlepší servery jsou vybaveny duálním napájením elektrickou energií. Většina síťových zařízení a základních serverů má pouze jedno připojení napájení. Díky Eaton STS a ATS může být i toto zařízení připojeno k redundantnímu napájení. Oba zdroje napájení (primární a sekundární) jsou přímo zapojeny do ATS v datovém rozváděči pomocí svorkovnice. Eaton ATS řídí redundanci tohoto elektrického napájení. V případě, že primární zdroj selže, ATS automaticky přepne na sekundární zdroj.

Díky vysoce kvalitnímu návrhu přepínačů napájení Eaton STS a ATS mohou oba tyto přístroje přinést vysoce konkurenceschopné cenové řešení, ve srovnání se síťovými zařízeními s dvojitým napájením. Jednotku ATS vysokou 1U lze snadno instalovat do datového rozváděče. Stavové LED diody indikují stav jednotlivých zdrojů a stav přístrojů Eaton ATS. ATS 30 standardně poskytuje připojení k síti pomocí komunikační karty, což uživatelům umožňuje přistupovat, konfigurovat a spravovat tyto jednotky ze vzdálených míst.

 

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS