www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nový katalog rozváděčových skříní xEnergy Basic 2020

Dovolujeme si vás informovat o vydání nového aktualizovaného katalogu skříní xEnergy Basic (ProfiPlus). xEnergy Basic je stavebnicový systém skříní pro montáž pod omítku, na omítku a volně stojících skříní do 630 A. Systém je velmi variabilní a díky širokému sortimentu příslušenství je možné sestavit rozváděč pro téměř jakoukoliv aplikaci, ať už se jedná o elektroměrový rozváděč s požární odolností do komerčních prostor nebo rozváděč s vyšším krytím do průmyslového prostředí.

V novém katalogu najdete aktualizované a doplněné informace ke stávajícímu sortimentu a rovněž velké množství novinek, jako jsou např. předmontované skříně na omítku, sady pro vnitřní dělení skříní, samostatně stojící skříně hloubky 400 mm a mnoho dalších. Katalog je přehledně členěn na obchodní a technickou část. Technická část obsahuje kromě základních informací o produktu rovněž i 3D návody na montáž jednotlivých komponent či modifikaci skříní (např. přehození směru otevírání dveří).

Katalog rozváděčového systému xEnergy Basic je ke stažení na stránkách 

http://www.eatonelektrotechnika.cz/cz/katalogy.html

Pro získání tištěné verze a více informací kontaktujte technickou podporu Eaton pomocí následujícího formuláře Technická podpora a do poznámky uveďte adresu a název katalogu pro zaslání poštou.

Nejen rozváděčové skříně xEnergy Basic ale i ostatní skříně Eaton je možné pohodlně konfigurovat v programu E-Config. Tento program je volně ke stažení na stránkách http://www.eatonelektrotechnika.cz/cz/e-config-verze-3.html

Kromě samotné konfigurace skříní je možné využít i dalších funkcí, jako je např. export náhledu na rozváděč ve formátu PDF nebo DXF pro AutCAD systémy, výpočet oteplení dle ČSN EN 61439-1 nebo funkci ověření návrhu dle souboru norem ČSN EN 61439, která umožňuje vygenerování kompletní dokumentace nutné k posouzení shody rozváděče.

 

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS