www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Novinky v sortimentu společnosti Eaton

Kompaktní provedení ovládacích a signalizačních přístrojů
Nové provedení přístrojů řady RMQ-Titan disponuje integrovaným kabelem, který je zakončen konektorem M12. To přináší nejen jednodušší instalaci, ale také zajišťuje, že zařízení jsou plně chráněna proti prachu a kapalinám. Díky vysokému stupni krytí zadní části (IP64) je toto řešení ideální pro přímou instalaci v aplikacích jako jsou dřevoobráběcí a podobné obráběcí stroje. Ovládací prvky tak nejsou omezeny pouze pro instalaci na dveřích rozváděčů nebo ovládacích panelech, ale lze je využít i přímo v místě instalace stroje. Navíc použití kompaktního provedení zajišťuje jednodušší výběr, protože se vždy jedná pouze o jeden artikl.

 

M22 potenciometr a Enkodér pro systém SmartWire-DT
M22-SWD potenciometr rozšiřuje produktové portfolio systému SmartWire-DT. Tento prvek nabízí možnost přímo zpracovávat analogové hodnoty a nahrazuje tak konvenční způsob použití standardního potenciometru v kombinaci s periferiemi analogových vstupů. Pro koncové uživatele však zůstává manipulace stejná jako u klasického řešení. Rozličení modulu lze volitelně nastavit na 8 nebo 10 bitů a formát dat lze zvolit mezi absolutními hodnotami nebo v procentech. Oblast použití je všude tam, kde je potřeba nastavit hodnoty (např. rychlost, teplota, úhel náklu, ...) ručně.

Druhý prvek M22-SWD Enkodér představuje nový režim provozu dotykových panelů v průmyslových aplikacích, tak jak je známo za spotřební ekonomiky. Enkodér umožňuje uživateli procházet menu, nastavit referenční hodnoty a uložit nastavené hodnoty pomocí stlačení (kliknutí) na ovládací hlavici. Jedná se o ideální způsob změny hodnot v provozech, kde úprava přímo na dotykovém panelu bývá komplikovaná (např. ovládání v rukavicích).

 

Frekvenční měniče DC1 nově až do 22 kW
Produktová řada frekvenčních měničů PowerXL DC1 nově nabízí se stejnou funkčností rozsah výkonů od 0,37 až do 22 kW. Stávající sortiment je doplněn novou typovou velikostí FS4, která pokrývá jmenovité výkony 15; 18,5 a 11 kW při napájení 3x400 V a dále 5,5; 7,5 a 11 kW při napájení 3x230 V (vždy ve volbě s nebo bez integrovaného EMC filtru).

 

Nová řada vzdálených I/O XN300
XN300 - Tento ultra-kompaktní systém založený na modulárním I/O s plug-in lze kombinovat s produkty HMI PLC s cílem vytvořit řešení, které je ideální pro použití v mnoha případech. Kromě toho, aplikační funkce, kterými je možné získat perfektní systémové řešení v minimálním prostoru, snižují náklady na celé zařízení. To vše v kombinaci elekgantního designu a praktické instalační koncepce, která usnadňuje manipulaci a umožňuje uživatelům předem sestavit jejich I/O blok a instalovat senzory a akční členy s předstihem. Plug-in připojení systému zjednodušuje uvedení do provozu a zaokrouhluje vlastnosti systému, tak aby bylo ideálním řešením pro potřeby stroje a při vytváření aplikací určených pro použití v sériové výrobě.

Vlastnosti:

  • Ultra-kompaktní modulární I/O systém s komunikačním rozhraním a vysokou hustotou kanálů.
  • Aplikačně orientované funkce, které vedou k nižším nákladům na zařízení tak, aby bylo možné získat perfektní systémové řešení v minimálním prostoru.
  • Elegantní design a praktická instalační koncepce, která usnadňuje manipulaci a umožňuje uživatelům předem sestavit jejich I/O blok.
  • Plug-in připojení systému a jasné rozdělení signálu zrychlují uvedení do provozu a zjednodušují údržbu.
  • XN300 Assist softwarový nástroj podporuje inženýrství a uvedení do provozu.

 

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS