www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Novinky s oblasti bezdrátové technologie xComfort

Začátkem června plánujeme zveřejnit update Smart Manageru na verzi 2.0, který přinese nové funkce, novou grafiku APP a nové možnosti ovládání. Updatovat na vyšší verzi je možné každý Smart Manager. Pro smartphony bude ke stažení nová APP verze 2.0 s vylepšenou grafikou pro iOS a Android.  V aplikaci najdete nové funkce - alarm, simulaci přítomnosti, plánovače s kalendářem, virtuální markery  binární a analogové, zobrazení spotřeb pro porovnání za aktuální a minulé období ve společném grafu s exportem dat do .csv souboru. Nové jsou dvě přehledové obrazovky Dashboard s grafickými ikonami pro snadné ovládání a Zóny s aktuálními informacemi o teplotách a spotřebách v jednotlivých místnostech, pokud jsou zde instalovány také měřiče energií. Popis funkcí SMART MANAGERU s novou verzí  2.0 naleznete v aktualizovaném letáku pro zákazníky

Nový konfigurační software MRF 2.42 CZ
Nainstalujte si a dále už používejte jenom nový konfigurační software pro xComfort, který podporuje práci s novým SM verze 2.0. Aktualizaci SM není možné provést ve starší verzi!

Rozšiřujeme nabídku spínacích aktorů 10 A nové technologie rovněž o provedení 16 A pro spínání R,L,C zátěže nyní až do výkonu 3680 W. Integrováno je hybridní spínání v nule, kdy je zátěž připojena bezpečně elektronicky polovodičem a teprve pak pro snížení tepelných ztrát je přemostěn bistabilním relé. Tři provedení aktoru – standardní provedení s ovládáním pouze bezdrátovým senzorem, aktor s binárním vstupem pro ovládání rovněž klasickým vypínačem nebo tlačítkem 230 V a integrovaným měřičem el. spotřeby do 3680 W. Aktory nové generace jsou kompatibilní se starou řadou a mohou pracovat v jednom projektu současně. V prodeji jsou od konce května.
Více informací

Bezdrátová elektroinstalace xComfort – Katalog 2015 
V novém hlavním katalogu naleznete informace o přístrojích jako je Smart Manager, ECI-LAN komunikační interface, RF Multiaktor, nové typy spínacích aktorů a routery a ostatní RF výrobky. Do úvodní části byl doplněn popis systému s přehledem všech dostupných funkcí a mnoho užitečných rad jak navrhovat chytrou instalaci pro domy a byty.
Katalog v tištěné verzi vám rádi zašleme. Vyžádat si jej můžete na: podporaCZ@eaton.com  nebo na T: 465 516 632.

  

 

 

Soubory ke stažení
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS