www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nové vnitrostojanové rozváděče nízkého napětí ePDU

Společnost Eaton v průběhu jara letošního roku rozšířila portfolio vnitrostojanových rozváděčů nízkého napětí ePDU o nová provedení. Nové ePDU jsou stejně jako stávající ePDU k dispozici zákazníkům v celém regionu EMEA a umožňují uživatelům IT systémů využívat mnoho výhod řízení napájení, včetně zlepšené účinnosti, snížených nákladů a zdokonalené kontinuity obchodních procesů.

Efektivní a inteligentní řízení napájení je v dnešních náročných IT aplikacích velmi důležité, ale až dosud bylo zajišťování flexibilní distribuce napájení v systémech problematické. Nové rozváděče ePDU poskytují pohodlné a komplexní řešení pro tato řešení. Využívají stejné inovativní vlastnosti, které zajistily oblibu našich stávajících jednotek ePDU, včetně zajištění zásuvek IEC zamezující náhodnému vytažení zástrček. Nové rozváděče ePDU zbaví IT odborníky mnoha problémů se zabudováváním do datových rozváděčů.

Nové rozváděče v provedení 0U lze použít všude tam, kde je dostatečně velký prostor pro montáž vertikálního ePDU. Naopak provedení 1U a 2U lze instalovat tam, kde je kladen vysoký důraz na prostorovou náročnost, popř. tam, kde se využívají racky s nízkou hloubkou nebo racky nástěnné, které mohou mít přístup zezadu. Provedení 1U a 2U lze instalovat nejenom horizontálně do datových rozváděčů, ale i vertikálně na stěnu nebo horizontálně pod povrch. Všechny modely jsou standardně dodávané s montážním materiálem pro jakékoliv požadované umístění.

Všechny nové jednotky ePDU jsou vybaveny mechanickým zajištěním zásuvek a jsou vhodné pro provoz při teplotě až do 60 °C, což umožňuje jejich použití v IT prostředích s vysokou okolní teplotou. Portfolio vnitrostojanových rozváděčů bylo doplněno o modely základní a o modely s měřeným výstupem v provedení 0U. Naopak modely s měřenými výstupy, modely spínané a řízené byly doplněny o provedení 0U, 1U a 2U. Nové modely se stejně jako ty stávající liší v typu vstupní zásuvky (IEC 60309 nebo IEC C20; jednofázová nebo třífázová; 16 A nebo 32 A) a v typu a počtu výstupních zásuvek (IEC C13 nebo IEC C19). Jinými slovy, nová provedení doplnila stávající ePDU napříč celou produktovou řadou.

Za účelem minimalizace  nákladů na realizaci síťové komunikace ePDU lze zřetězit až osm jednotek ePDU z jediného IP portu a jediné IP adresy. Jednotky se dále vyznačují schopností výměny řídicího modulu za provozu, což znamená, že moduly lze vyměňovat nebo aktualizovat bez přerušení napájení zátěže. Měřené verze nových jednotek ePDU nabízí přesnost ±1 %, což usnadňuje sledování spotřeby energie. Tato nová řada podporuje hromadnou konfiguraci a hromadný přechod na vyšší verzi, což zkracuje dobu potřebnou na správu a údržbu a zlepšuje celkovou efektivitu.

Lze dodat i verze jednotek ePDU upravené na míru pro splnění specifických požadavků zákazníka. Všechny jednotky ePDU jsou vyrobeny v regionu EMEA, což zaručuje rychlé dodávky a reakce na požadavky zákazníků.

Pokud se chcete dozvědět více o vnitrostojanových rozváděčích ePDU společnosti Eaton, navštivte www.eaton.eu/epdu.

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS