www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nové USB/RF komunikační rozhraní pro xComfort

Už je to tady! RF komunikační interface v provedení flash disk - bez baterií, kabelu a nutnosti RS232/USB převodníku a za výrazně nižší cenu, než stávající interface! A co je nejdůležitější - lepší komunikační dosah při skenování! V minulém čísle jsme Vás informovali o novince, která montážním firmám opět o něco více zrychlí práci s Eaton RF systémem.Od září jsou v prodeji dva odlišné interface, které jsou velmi podobné. Každý ale nabízí různé funkce:

  • CKOZ-00/13 - RF interface pro nastavení komfortních funkcí – tzv. parametrizační interface, je určen montážním firmám. Bez tohoto zařízení nelze na 100% využít všechny funkce RF systému – mimo jiné umožňuje vyhodnotit kvalitu signálu mezi komponenty a nastavit routing, pokud je třeba. Máte starý RS232 interface? Kontaktujte nás, za výhodnou cenu vám nabídneme nový USB interface.
  • CKOZ-00/14 - RF vizualizační a komunikační interface – umožní vzdálené ovládání z nadřazených systémů třetích stran (Control4, xControl, xDesktop, iRidium Mobile ...), stejně jako ECI-LAN s komunikací po ethernetu. Interface má nyní  resetovací tlačítko pro výmaz RF zařízení. Interface je určen uživatelům systému xComfort, kterým umožní vzdálené ovládání a dohled nad svým domem. Pro použití obou rozhraní je vyžadován sw MRF 2.15 CZ, počítač si sám najde USB/RF interface a přiřadí si jej k portu.

 

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS