www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nové senzory od firmy EATON

Společnost Eaton přidala do své již rozsáhlé nabídky senzorů čtyři nové produktové řady. Skupina indukčních senzorů se rozšířila o nové AccuProx snímače s analogovým výstupem. Další tři nové varianty doplňují řadu optických senzorů. V tomto případě se jedná o nové snímače NanoView, IntelliView a E67 Perfect Prox pro dlouhé vzdálenosti. 

AccuProx jsou vysoce výkonné analogové indukční snímače, které nabízejí bezkonkurenční rozsah měření, linearitu a přesnost v cenově dostupném a kompaktním válcovém provedení. AccuProx senzory jsou vhodné pro aplikace vyžadující přesné snímání a měření. Senzory AccuProx na rozdíl od standardních indukčních senzorů, které spínají výstup v případě přítomnosti či nepřítomnosti snímaného materiálu, poskytují analogový signál, který se mění v závislosti na pozici kovového materiálu.

Popis obrázku: „Nové typy bezkontaktních snímačů od firmy EATON“

Série NanoView kombinuje vysoký výkon fotoelektrického snímání s miniaturní, ale robustní konstrukcí. Tyto malá čidla jsou k dispozici s různými způsoby snímání: přijímač – vysílač, polarizované reflexní snímání, difuzní reflexní snímání, difuzní snímání s pevným ohniskem a dokonce i speciální verze detekující průhledné objekty.    

Řada optických senzorů IntelliView nabízí nové technologie a schopnosti řešit i ty nejnáročnější aplikace bezkontaktního snímání. Nová skupina přístrojů IntelliView obsahuje nastavitelné senzory s potlačením pozadí, senzory s analogovým výstupem, senzory pro detekci barev a kontrastů nebo senzory pro snímání luminescence.

Série E67 pro dlouhé vzdálenosti je navržena pro řešení těch nejtěžších aplikací s fotoelektrickým snímáním. Díky použití patentované optiky a Perfect Prox technologii mohou přístroje řady E67 spolehlivě detekovat cíle bez ohledu na barvu, texturu, odrazivost, kontrast nebo povrch materiálu.

 

 

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS