www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nové rozvodnice KLV v pětiřadém provedení

Společnost Eaton rozšířila řadu rozvodnic KLV o nové verze v pětiřadé velikosti. V nabídce jsou nyní 1-5 řadé instalační rozvodnice s DIN lištami. Pětiřadá verze díky inovovanému designu nabízí více prostoru na bocích skříně pro vedení vodičů a díky vyššímu provedení N/PE svorkovnic rovněž větší prostor pro protažení kabelů. Rozšíření se dočkalo i příslušenství pro instalační skříně, jako např. nové popisovací tabulky či oceloplechové úchytky pro montáž pod omítku.

Multimediální rozvodnice jsou nyní dostupné i v typové velikosti 5 řad, čímž bylo doplněno stávající portfolio 3 a 4 řadých multimediálních rozvodnic. Pětiřadá verze s montážním panelem o výšce 480 mm umožňuje pohodlnou montáž multimediálních zařízení i pro náročnější aplikace. Rozšíření se dočkalo i příslušenství pro multimediální skříně, jako např. možnost montáže patch panelu místo DIN lišty pro komunikační konektory či kulaté zásuvky s montáží na panel.

Úplnou novinkou v sortimentu skříní KLV jsou hybridní rozvodnice, které kombinují instalační provedení s DIN lištami a multimediální provedení s montážní deskou. Umožňují tak elegantně umístit instalační přístroje a multimediální zařízení do jedné skříně. Multimediální a hybridní verze jsou navíc nyní dostupné i v provedení s „WiFi“ dveřmi, které oproti standardním dveřím výrazně méně tlumí bezdrátový signál. To je zajištěno díky plastové vložce vsazené v oceloplechové konstrukci dveří.

Nové rozvodnice KLV, stejně jako i ostatní rozváděčové skříně Eaton je možné pohodlně konfigurovat v programu E-Config. Kromě samotné konfigurace nabízí program i možnost vygenerování dokumentace nutné k posouzení shody rozváděče dle souboru norem ČSN EN 61439. Díky typově ověřeným sestavám rozvodnic DBO firmy Eaton, které zahrnují i nové pětiřadé provedení s DIN lištami, je celý proces posouzení shody značně zjednodušen. Pro elektrikáře se navíc nabízí možnost sestavit z nových i stávajících rozvodnic KLV úplný kryt dle ČSN EN 60670-24. I zde je pro návrh úplného krytu vhodné používat program E-Config, který hlídá dodržení pokynů výrobce úplného krytu.

Pro více informací kontaktujte technickou podporu

PodporaCZ@Eaton.com

+420 267 990 440

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS