www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nové příslušenství ke svítidlům NexiLite a NexiTech

Firma Eaton začala během tohoto roku nabízet další typy příslušenství ke svým svítidlům NexiLite a NexiTech. Jedná se o 3 novinky. První z novinek je opálový difusor s přisazenou bezpečnostní značkou pro označení únikového východu. Díky tomuto průhlednému krytu může svítidlo plnit funkci bezpečnostní značky a nouzového svítidla najedou. Pozorovací vzdálenost bezpečnostní značky lze dodat ve dvou variantách - 20 a 30 m.

                          

Další nové příslušenství pro tato svítidla je 90° nástěnný držák. Díky tomuto výložníku můžeme nainstalovat svítidlo na stěnu v místech, kde je vysoký strop a montáž by zde nebyla možná. Toto řešení je ideální pro použití nouzového svítidla jako bezpečnostní značky, jak je možné vidět na obrázku níže. Toto příslušenství je kompatibilní i pro nouzová svítidla řady SafeLite s pozorovací vzdáleností 20 m.

                

Poslední novinkou je 45° nástěnná základna. Díky tomuto příslušenství dokážeme navrhnout optimální osvětlení v místech, jako je velký otevřený prostor nebo osvětlení únikové trasy, kde není možná instalace svítidla na strop. Také může sloužit pro nasvícení pořádně bezpečnostních zařízení (hasící přístroje, požární tlačítko, krabičku první pomoci…) Základna je kompatibilní pro svítidla v obou variantách krytí (IP40 a IP65).

           

 

 

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS