www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nové ochrany proti přepětí Protection Strip a Protection Box

V průběhu podzimu byla obměněna část produktového portfolia, konkrétně část ochran proti přepětí třídy T3, tzv. ochran zapojených do domovní zásuvky. Protection Strip je v současné době nabízen se zásuvkami French nebo Schuko v celkovém počtu 4 nebo 6 zásuvek. Součástí portfolia je i provedení se 6 zásuvkami, které navíc obsahuje i ochranu proti přepětí datového připojení.

Ochrana proti přepětí Protection Box je dodávána s 1, 6 nebo 8 zásuvkami typu French nebo Schuko. Rovněž existují provedení obsahující ochranu proti přepětí datového připojení, jedná se o typy s 1 nebo 6 zásuvkami. Úplnou novinkou jsou dva USB porty pro nabíjení telefonů či tabletů, ty jsou součástí 6-ti, resp. 8-mi zásuvkového provedení.

 

Nové UPS Eaton 3S a UPS Eaton 5P

Portfolio PQ dozná změn i v oblasti UPS. Od ledna příštího roku dojde ke změně v oblasti UPS s topologií Off-line. V současné době dostupné UPS Protection Station a Eaton 3S budou nahrazeny novým, inovovaným provedením Eaton 3S druhé generace. Tento UPS bude dodáván ve výkonovém rozsahu 450 – 850 VA. Obsahuje 3, resp. 4 zásuvky, které jsou chráněny proti výpadku napájení a proti přepětí. Dále obsahuje 3, resp. 4 zásuvky, které jsou chráněny pouze proti přepětí. Dle provedení UPS jsou zásuvky typu French, Schuko nebo IEC. Verze o vyšších výkonech jsou vybaveny USB portem pro komunikaci s PC, který skrze software Eaton UPS Companion může sloužit pro monitorování UPS. Verze vyšších výkonů jsou také vybaveny dvěma nabíjecími porty USB pro nabíjení mobilních telefonů či tabletů. Výkonově vyšší UPS obsahují i ochranu proti přepětí datového připojení.

 

Další změnou, která bude realizovaná, je doplnění stávajícího sortimentu UPS Eaton 5P novým UPS systémem, který bude dostupný od ledna příštího roku, je Eaton 5P se jmenovitým výkonem 1550 VA a bude obsahovat Lithium-iontové baterie. Jedná se o první jednofázový zdroj nepřerušovaného napájení v portfoliu Eaton, který využívá Li-Ion baterie pro zálohu elektrické energie. Tento UPS je konstruován pro montáž do datového rozváděče, a stejně jako ostatní zdroje v produktové řadě Eaton 5P se vyznačuje velikostí 1U. Další výraznou odlišností od ostatních UPS je doba záruky, která pokrývá jak elektroniku, tak baterie. Doba záruky Eaton 5P 1550 VA s Li-Ion bateriemi je 5 let.

 

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS