www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nové nouzové svítidlo CrystalWay

Společnost Eaton uvedla na trh novou řadu estetických nouzových svítidel CrystalWay, která plně vyhovují nejnovějším regulačním požadavkům a standardům. Jejich čisté tvary, dokonale rovnoměrné osvětlení piktogramu, malé rozměry a flexibilní způsoby montáže zajišťují evakuačnímu návěští CrystalWay dokonalost při použití v jakémkoliv projektu. Návěští mohou být samozřejmě harmonicky integrována do architektury budovy, ať jde o velký (letiště, koncertní hala, atd.) nebo malý objekt (maloobchodní sklad, odbytová kancelář, atd.).

Použitím LED, nízkou spotřebou, součástkami s dlouhou životností, automatickým testováním a monitorováním (technologie CGLine+ a CG-S) jsou podstatně sníženy provozní a údržbové náklady instalace. Komponenty CrystalWay využívají výhod ekologického designu a splňují nejnovější standardy ochrany okolního prostředí.

Všechny komponenty jsou dodávány s veškerým příslušenstvím a piktogramy pro umístění na stěnu nebo strop. Piktogramy jsou buď jednostranné, nebo s obvyklými oboustrannými konfiguracemi. V důsledku toho došlo k podstatnému zjednodušení managementu dodávek, evidence i potřebných studií.

Řada CrystalWay byla vyvinuta s cílem optimalizace instalace produktu a zajištění jejího bezchybného dokončení.

Fotogalerie
Soubory ke stažení
CrystalWay_CG-LINE-CZECH.pdf | 4 MB10. březen 2016
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS