www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nové nároky na energetickou účinnost strojů

V dnešní době je ochrana životního prostředí tématem, které se na nás valí ze všech stran a není mu úniku. Na jednu stranu je to vlastně dobře, ale na straně druhé se velmi často jedná o pouhá konstatování aktuálních potíží a málokdy se dozvídáme, jak nebo čím můžeme skutečně k ochraně životního prostředí přispět. V případě energetické účinnosti strojů jsou však informace vcelku jednoznačné.

Je to jeden z oborů, kterým k ochraně životního prostředí významně přispíváme. Společnost Eaton proto pro vás na svých webových stránkách připravila celou řadu témat, která se této oblasti věnují. Najdete zde několik odborných studií včetně těch zabývajících se nejaktuálnějším novým nařízením ErP, které se týká požadavků nejen na samotné motory pohánějící stroje, ale i způsoby jejich řízení a ochranu. Dále jsou zde k dispozici shrnutí několika úspěšných projektů realizovaných v návaznosti na nové požadavky a najdete zde i různé statistiky společně s návrhy řešení jednotlivých aplikací.

Velmi pozitivní zprávou je, že produkty společnosti Eaton jsou již na nové požadavky připraveny. Stačí si tak jen vybrat z naší široké nabídky.

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS