www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nové možnosti pro ovládání Eaton RF systému xComfort

UKONČENÍ DISTRIBUCE KLASICKÝCH DOMOVNÍCH PŘÍSTROJŮ ŘADY NIKO K 30.9.2017

1/  Společnost Eaton oznamuje, že k 30.9. 2017 ukončuje distribuci přístrojů řady NIKO
pro klasickou domovní elektroinstalaci.
Po tomto datu už nebude možné NIKO sortiment
(klasické vypínače, zásuvky, rámečky…) z produktové skupiny TF, TG, TH (a klapky ze skupiny TS) v EATON objednat. Přehled položek nedostupných po 1.10. 2017 lze vyžádat na technické podpoře podporaCZ@Eaton.com nebo na telefonu 267 990 440.   

Pro vetší zakázky doporučujeme včasné objednání těchto komponent, abychom byli schopni vaše požadavky uspokojit. Poslední objednávky na sortiment NIKO přijímáme do 12.9. 2017.

2/ NIKO Belgie i nadále vyrábí přístroje pro klasickou domovní instalaci - nedochází k ukončení výroby ani omezení prodávaného sortimentu. Od 1.10. 2017 bude NIKO sortiment dostupný v CZ a SK pouze u obchodních partnerů NIKO - více informací o produktu a zastoupeních na www.niko.eu.

3/  Bezdrátového RF systému xComfort se toto omezení netýká, naopak, došlo k rozšíření nabídky a byly představeny nové možnosti pro řízení a ovládání systému. Pro ovládání lze RF systém kombinovat s mnoha typy různých výrobců rámečků a dosáhnout tak požadovaný design přístroje dle přání zákazníka. Vyberte si z mnoha nabízených řešení. Detailnější informace lze získat zde.

Soubory ke stažení
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS