www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nová UPS Eaton 9E poskytuje komplexní ochranu za výhodnou cenu

Tato řada online UPS nabízí uživateli za přijatelnou cenu komplexní ochranu napájení pomocí topologie dvojité konverze. Modely nové řady 9E v sobě slučují mimořádnou univerzálnost s kompaktní a přitom robustní konstrukcí a jsou ideální volbou pro aplikace v průmyslu,  ve zdravotnictví, v IT a v telekomunikacích. Nová řada obsahuje modely s výkonem 6, 10, 15 a 20kVA.
Tyto nové UPS řady 9E byly vyvinuty speciálně pro uživatele, kteří potřebují spolehlivou a komplexní ochranu napájení, jsou však omezeni výší rozpočtu. Technologie dvojité konverze použitá v těchto jednotkách nabízí účinnou ochranu proti všem devíti obecně známým typům problémů s napájením, a protože konstrukce jednotek se opírá o desetileté zkušenosti Eaton, mohou si být uživatelé jisti, že jednotky UPS jsou kombinací výjimečné spolehlivosti a dlouhodobé životnosti.
Nové UPS Eaton řady 9E se vyznačují hodnotou účiníku 0,8, což znamená, že mohou napájet více zařízení, než většina podobných produktů se stejným jmenovitým výkonem. UPS se navíc, díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní s LCD panelem, snadno ovládají. Na jedné obrazovce jsou přehledné informace o stavu UPS, spolu s informací o úrovni zatížení, úrovni nabití baterie, vstupním a výstupním napětí a kmitočtu, a to vše v reálném čase.
Pro usnadnění dálkového dohledu a správy jsou UPS 9E vybaveny integrovanými USB a RS232 komunikačními porty. Volitelné síťové nebo reléové karty a karty pro ModBus rozhraní dále rozšiřují komunikační schopnosti jednotek.
Použitím Eaton Intelligent Power Software, který se dodává spolu se všemi  UPS řady 9E, lze dosáhnout plné integrace se všemi softwarovými prostředími. Výkonný program Intelligent Power je kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy a nabízí pokročilou integraci s balíčky pro správu virtuálních prostředí, jako je VMware VCenter a Microsoft Hyper-V.
Další klíčovou výhodou nových UPS je jejich flexibilita. UPS obsahují, kvůli udržení kontinuity provozu i v případech nepravděpodobného výskytu vnitřní závady, funkci vnitřního statického bypassu. Rovněž jsou vybaveny údržbovým bypassem usnadňujícím servisní zásah bez nutnosti vypínat klíčové systémy.
UPS o výkonu 10kVA a výše  mají kombinované napájecí vstupy 1:1 a 3:1. Doba zálohování u všech modelů může být snadno prodloužena přidáním až čtyř externích modulů baterie (EBM). U aplikací, vyžadujících extrémně dlouhou dobu chodu na baterie lze použít modely s označením XL, obsahující vnitřní rychlonabíječ. Tyto modely jsou k dispozici s výkony 10kVA a 20kVA.

 

 

 

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS