www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nová řada nouzových svítidel a bezpečnostních značek RoundTech

Úspora času, zjednodušení výběru produktů: Nová řada RoundTech dělá montáž nouzového osvětlení rychlejší a jednodušší.

Uvedení nové řady svítidel Eaton RoundTech přináší na trh s nouzovým osvětlením jednoduchost jediného řešení pro systém využívající autonomní technologii s vlastní baterií. Konkrétně se jedná systém svítidel bez autotestu, s autotestem i technologií CGLine+.

RoundTech kombinuje rychlou instalaci, vysoký světelný výkon a flexibilní funkcí eFocus (elektronický výběr symetrické a asymetrické optiky), které umožňují použití jak na únikových trasách, tak v otevřených prostorách. Tato řada přináší profesionálům v oblasti nouzového osvětlení větší výběr při plánování projektů a jejich instalaci v různých prostředích.

Svítidla jsou v dispozici ve variantách 150 lm, 200 lm a 400 lm pro prostředí s nižšími stropy, kde lze dosáhnout rozestupů až 24 m. Déle je verze pro instalaci do výšky až 12 m při maximální rozteči 43 m při nastavené úzké koridorové distribuci světla. Také lze vybírat ve dvou variantách krytí (IP44 a IP65) a autonomního provozu z baterie 1 nebo 3 hodiny.

 

Inovativní skrz na skrz

V návaznosti na inovativní řešení bezpečnostních značek FlexiTech s duální možností instalace pokračuje dále v tomto trendu i svítidlo RoundTech s funkcí eFocus. Zjednodušuje objednávání produktů díky jednomu objednacímu kódu pro oba typy optik, usnadňuje změny v projektu a snižuje skladovou náročnost. Montéři až během instalace jednoduše nastaví, jaký světelný výstup v dané situaci vyžaduje projekt.

Pro udržení jednotného designu nouzového osvětlení v celém projektu je v nabídce také oboustranná bezpečnostní značka, která má stejnou základnu. Nabízí pozorovací vzdálenost 20 m a je standardně dodávána se čtyřmi piktogramy – nahoru, dolů, vpravo a vlevo, plus prázdná zelená značka. K dispozici je také možnost dodání specifických piktogramů – místo první pomoci, shromaždiště, evakuační žebřík atd.

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS