www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nová modulární UPS Eaton 93PM

Nová UPS 93PM s technologií dvojité konverze nabízí maximální energetickou účinnost s minimálními provozními náklady pro aplikace o příkonu 30 až 200kW.

UPS 93PM nastavuje s účinností až 97% v režimu dvojité konverze nové standardy, které vedou k významným úsporám provozních nákladů. V režimu ESS (Energy Saver System) poskytuje vynikající účinnost větší než 99%. Tento maximální výkon poskytuje na velice kompaktní podlahové ploše 0,5 m2, čímž dosahuje špičkové hustoty energie.

Škálovatelná modulární architektura pro výkony 50 až 200 kW a schopnost budoucího růstu minimalizuje investiční výdaje. Unikátní bezdrátová paralelní a vnitřní redundance Eaton Hot Sync zajišťuje maximální dostupnost a vysokou spolehlivost celého systému.

Podpora tepelného managementu umožňuje flexibilní instalaci ke zdi nebo v řadách s teplou či studenou uličkou. Snadný přístup z čela UPS umožňuje rychlou údržbu a opravu, bez nutnosti zbytečných odstávek provozu. UPS 93PM nabízí komunikační kartu Web/SMNP ve standardní výbavě spolu s Intelligent Power Softwarem, který je integrován v hlavních virtualizačních systémech pro monitorování a správu. Intuitivní grafické barevné dotykové LCD rozhraní poskytuje na první pohled jasné a srozumitelné informace o stavu UPS.

Více informací naleznete na následujícím odkazu.

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS