www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nouzové osvětlení - NexitechLED, Micropoint 2

Nouzové osvětlení

Jedním z hlavních odvětví společnosti Eaton Elektrotechnika s.r.o. se postupně stává realizace nouzového osvětlení.

Společnost pravidelně rozšiřuje svoje portfolio a nabízí zákazníkům stále nová LED nouzová svítidla, která vynikají nejen kvalitou a provedením, ale i výbornými technickými parametry, universálností použití a v neposlední řadě designem, který patří k důležitým aspektům při architektonickém zpracování návrhu osvětlení.

Všechny výše uvedené faktory jsou velmi důležité pro zpracování návrhu a samotnému provozu nouzového osvětlení. Evakuace osob z objektu, kde dojde k náhlému výpadku energie je právě hlavní úkol pro nouzové osvětlení. Proto je nutné, aby byl zajištěn výběr kvalitních svítidel. V neposlední řadě je velmi důležité dodržovat pravidelné kontroly funkčnosti dle normy ČSN EN 50172.

NexiTech LED - vysoce výkonné LED svítidlo s životností až 50 000 hodin.

Moderní styl , jednoduchost tvarů a vysoce kvalitní materiály činí z NexiTech LED ideální svítidlo v jakémkoliv architektonickém kontextu. Vyznačuje se přesnou mechanikou a sofistikovanou elektronikou, což zaručuje nepřekonatelnou spolehlivost. Nejnovější generace LED světelných zdrojů a pečlivý návrh refrakčních částí umožňuje rovnoměrnou distribuci světla bez ztráty výkonu.

Svítidlo nabízí širokou škálu možností instalace – na strop, zeď, zapuštěná montáž do podhledu, nebo do cihlových zdí. Je možné použít jednostranný, nebo oboustranný piktogram, který je v souladu s mezinárodními standardy ISO 7010. Piktogramy se umisťují mezi difuzor a reflektor svítidla. Tímto se z NexiTech LED stává skutečný bezpečnostní prvek s viditelností 20 nebo 30 m.

Základna svítidla a reflektor jsou vyrobeny z bílého polykarbonátu, difuzor naopak z čirého. Svítidlo je standardně dodáváno s krytím IP40, je možné však využít sadu pro zvýšení krytí IP65.

Základna je také vybavena předpřipravenými otvory pro kabely, svorky umožňují připojení pevného nebo flexibilního kabelu. Kabelové připojení je pomocí bezšroubových svorek.

Svítidlo NexiTech LED je dodáváno v trvalém a pohotovostním režimu. Lze také zvolit dobu provozu na baterii mezi 1 h, 1,5 h a 3 h.

Svítidlo se díky kvalitě použitých materiálů, výkonné technologii elektronických obvodů spolu s poslední generací světelného zdroje vyznačuje unikátní výkonností a spolehlivostí.

Micropoint 2 – vynikající světelné parametry snižují počet svítidel.

Svítidlo Micropoint 2 je nouzové LED svítidlo pro zapuštěnou montáž do podhledu. Pro jednoduchou instalaci zespodu do podhledu jsou použity speciální klipsy. Instalace je tak velmi rychlá a snadná.

Svítidlo nabízí vysoký světelný tok a kvalitní optiku. Micropoint 2 je řada svítidel s nenápadným designem, ale výborným poměrem cena/výkon. Svítidlo je navrženo pro nízkou spotřebu energie, minimální údržbu a tudíž minimální cenové náklady.

Životnost LED zdroje je až 60 000 hodin. Tento vysoce výkonný a účinný LED zdroj poskytuje homogenní osvětlení a asymetrickou distribuci světelného toku pro osvětlení únikových cest nebo osvětlení otevřeného prostoru v objektech.

Tělo svítidla Micropoint 2 je vyrobeno z hliníku, čelo naopak z polykarbonátu. U autonomní verze je svítidlo doplněno kvalitní NiCd baterií.

Co se týká provozu svítidla, tak je standardně nastaveno v trvalém režimu, lehce je však možné ho přenastavit do pohotovostního režimu. Svítidlo může být použito jako nouzové osvětlení se třemi předem nastavenými úrovněmi osvětlení.

Svítidlo Micropoint 2 je svými vlastnostmi, minimalistickým řešením a kvalitou zpracování vhodné jako svítidlo do mnoha aplikací ve vnitřních prostorách budov. 

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS