www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Lepší monitoring a správa serverů v klastrech pro správce IT

Intelligent Power Manager dokáže v případě výpadků náplní přesunout virtuální stroje ze zasažených serverů na spolehlivější server; nově dokáže odstavit servery v klastru.

Nová verze software Intelligent Power Manager

Společnost Eaton Corporation, průmyslový výrobce se širokým sortimentem, uvádí novou verzi 1.14 svého softwaru Intelligent Power Manager Ten poskytuje IT správcům rozšířené funkce monitorování a správy serverů v klastrech v rámci aplikace VMware’s vSphere pro virtualizovaná prostředí.

Intelligent Power manager

Software Intelligent Power Manager dnes umožňuje správcům IT a datových center rychle monitorovat a administrovat všechna svá napájecí zařízení na virtuální datové síti z konzoly vCenter serveru, bez nutnosti otevírat mnoho obrazovek různých aplikací. Záložky Eaton „Napájení“ a „Události“ jsou snadno přístupné z téže obrazovky. Pro případ dlouhodobých výpadků napájení je program Intelligent Power Manager navržen tak, že spustí aplikaci VMware’s vMotion, která transparentně přesune virtuální stroje ze zasaženého serveru na server, který není výpadkem ovlivněn. Tím je podpořena integrita dat a zvýšena pravděpodobnost nulové doby výpadku.

vCenter nově odstaví servery v klastru na dálku, aplikaci tak není třeba instalovat na každý server
Pokud dojde k ohrožení napájení, mohou uživatelé vSphere dát Eaton programu Intelligent Power Manager příkaz k odstavení serverů v klastru. Místo instalace programu na každém hostitelském serveru v klastru použijí správci IT program Intelligent Power Manager centrálně na serveru vCenter, což je administrátorská aplikace vSphere. Ze serveru vCenter jsou pak hostitelské servery v zasaženém klastru odstaveny na dálku, a to včetně serverů, z nichž jsou přesunuty virtuální stroje. Po obnovení napájení provede program Intelligent Power Manager automaticky restart serveru – bez nutnosti, aby byl správce IT přítomen.

Doporučené ceny – software IPM licence:

IPM – Free licence (1 – 10 ks)
IPM - Silver licence (11 – 100 ks) cena 13 457 Kč bez DPH (brutto)
IPM - Gold licence (bez omezení) cena 67 285 Kč bez DPH (brutto)

Další informace získáte a nejnovější verzi softwaru Intelligent Power Manager si stáhnete na stránce http://www.eaton.com/intelligentpower. Podrobnější informace o řešeních Eaton pro virtualizovaná prostředí naleznete na odkaze http://www.eaton.com/virtualization.


 

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS