www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

LED osvětlení Eaton = energeticky úsporné řešení

Eaton má více než 100 let zkušeností s osvětlováním komerčních a průmyslových budov.

Výběr vhodného osvětlení závisí na mnoha faktorech. Eaton nabízí podporu a návrh kompletních osvětlovacích soustav, to znamená hlavní neboli provozní osvětlení včetně řízení a nouzového osvětlení. Díky kompletnímu produktovému portfoliu LED svítidel navrhneme řešení pro všechny typy aplikací a projektů, jako jsou výrobní a skladové haly, administrativní budovy, nemocnice, školy a venkovní prostory. Navrhujeme osvětlení také pro speciální prostory jako mrazírny, prostory s nebezpečím výbuchu, prostředí s extrémními teplotami okolí a další.

LED technologie zvyšuje světelný výkon svítidel při snižování spotřeby elektrické energie, prodlužuje životnost oproti klasickým světelným zdrojům a snižuje produkci CO2.

Eaton vám pomůže s návrhem osvětlovací soustavy s ohledem na optimalizaci provozních nákladů a světelnou pohodu, která napomáhá naší produktivitě a působí pozitivně na naši psychiku.

Mezi nejnovější produkty provozního osvětlení patří průmyslová svítidla Montaine a interiérová svítidla Taliska. Vyznačují se mimo jiné vysokým světelným výkonem, dlouhou životností a možností doplnění o stmívatelný elektronický předřadník či senzor přítomnosti. Více informací o těchto a dalších výrobcích hlavního osvětlení naleznete na stránkách www.eatonelektrotechnika.czv sekci PRODUKTY – OSVĚTLENÍ A BEZPEČNOST BUDOV – HLAVNÍ OSVĚTLENÍ. Neváhejte nás kontaktovat.

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (1)  |  Uživatelů (1)  |  Poslední (26. červen 2019, 08:23:02)

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.

Martin Grygar | Středa 26. červen 2019, 08:23:02
LED technologie je prostě úžasná a já na ni nedám dopustit i když vím, že má své odpůrce, kterých není zrovna málo. Začal jsem instalovat LED vánoční osvětlení venkovní a skončil jsem všemi svítidly v domě a nakonec i v autodílně. Výhody LED osvětlení snad ani není třeba popisovat- úspora elektrické energie je opravdu dosti zásadní a ačkoliv bílá barva světla nemusí zprvu každému vyhovovat, tak jsme se nakonec doma i v práci shodli, že je příjemnější, než světlo klasické žárovky.
Vývoj a správa prezentace NAUSUS