www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Inovace výrobní linky a pracovních postupů pro výrobu rozváděčových skříní

V uplynulých měsících proběhla ve výrobním závodě v Suchdole nad Lužnicí reorganizace hlavní montážní linky rozváděčů. Výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí má v České republice mnohaletou tradici ve výrobě rozváděčů, které jsou dodávány jak zákazníkům v ČR, tak i zákazníkům po celém světě.

Již více než 20 let se zde vyrábějí univerzální rozváděčové skříně do 630 A řady xEnergy Basic (dříve Profi Plus), samostatně stojící skříně do 1600 A xEnergy Light (dříve XVTL) a rovněž ověřený rozváděčový systém do 7100 A xEnergy Main.

Domovní plastové rozvodnice KLV jsou zde vyráběny už více jak 18 let.

Prostor pro výrobu těchto rozváděčových skříní prošel výraznou reorganizací a na ploše bezmála 800 m2 vyrostla kompletně nová montážní linka. Co nejefektivněji se využil prostor s ohledem na bezpečnost, kvalitu a výrobní kapacitu.  Díky zcela automatizované výrobní lince se minimalizovala chybovost a došlo ke zvýšení kvality a přesnosti výsledného produktu.

Tyto změny jdou ruku v ruce i s dalšími strategickými a technologickými investicemi realizovanými ve výrobním závodě  v uplynulých letech ( např. děrovací stroje a robotické ohýbací centrum). Bylo uceleno pracoviště pro ohýbání za tepla a lepení skel. Díky optimalizaci pracovních postupů se navýšila produktivita a tím se redukovali  nepřímé výrobní operace.

Další významnou změnou byla centralizace skladu a navýšení skladových prostor závodu. Tím jsme se stali flexibilnější a konkurenceschopnější v dodání produktů do  centrálního skladu BDC v Pohořelicích a snížila se tak dodací lhůta zákazníkům. 

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS