www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Inovace PL7

Instalační jističe PL7 se dlouhodobě řadí k neodmyslitelné součásti domovních i průmyslových rozváděčů. Pro svoji kvalitní, prověřenou a robustní konstrukci se jističe PL7 staly synonymem pro spolehlivost a bezpečnost v jištění. Toto je jeden z mnoha důvodů, proč byly jističe a rozvaděčové systémy Eaton vyhodnoceny českými elektrikáři a profesionály z řad elektroinstalačních firem nadprůměrně dobře, a díky tomu obdržely ocenění TOP PRODUKT a TOP QUALITY.

I přes to, že stávající provedení jističe PL7 si získalo takovouto oblibu mezi profesionály a plně splňují požadavky výrobkové normy ČSN EN 60898-1, rozhodli jsme se pro jeho inovaci. Inovované provedení PL7 zachovávající si veškeré klady původního jističe, jako jsou barevné ovládací páčky dle In, snadné propojovaní lištami, kompaktní rozměry, bylo připraveno ve spolupráci s distribučními společnostmi, tj. ČEZ, E.ON a PRE, aby splňovalo jejich nejnáročnější požadavky. Detaily úpravy jsou zobrazeny na infografice níže.

Inovovaná PL7 s označením zámku na čelní straně může být použita jak v měřené, tak neměřené části elektrické instalace, a tudíž plně splňuje očekávání a potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Více informací o jističi PL7 a jeho použití jako hlavního jističe před elektroměrem lze nalézt na stránkách www.EatonElektrotechnika.cz.

 

 

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS